З Днем народження, рідне місто!

Дата: 22.09.2022 14:44

З Днем народження, рідне місто!

Вересень для мешканців Батурина особливо багатий на свята. Одним із них є день набуття статусу міста - 23 вересня.

Відповідно до Постанови Верховної Ради України від 23 вересня 2008 року №579-VI «Про  віднесення селища міського типу Батурин Бахмацького району Чернігівської області до категорії міст районного значення» Батурин став містом районного значення.

Наразі  наше місто є ще й центром територіальної громади, яка утворена у 2016 році.

Цьогоріч ми живемо в умовах воєнного стану, тож святкувати будемо після Перемоги, яка обов’язково буде. Тоді й продовжимо розбудову міста. Все, що планували до війни, однозначно реалізуємо. Нехай же  наша тверда віра впевнено наближає Перемогу над рашистськими окупантами.

У ці вересневі дні бажаю всім жителям Батурина і нашої громади міцного здоров’я, благополуччя, добробуту, сімейного затишку, мирного безхмарного неба, щасливої долі й Божого благословення!

Нехай у кожній домівці панують мир і спокій, збуваються всі заповітні мрії та сподівання. Хай наше місто завжди розвивається, а серед його жителів панують  злагода, взаємна повага та щира довіра.

А Збройні Сили України  обов’язково  звільнять  кожне  окуповане місто, село і всю  нашу країну від ворога.    І все буде Україна!

Міський голова                                                                        Леонід ДУША