З Днем працівників освіти!

Дата: 29.09.2022 17:04

Фото без опису

Традиційно, в першу неділю жовтня, українське суспільство відзначає світле і прекрасне свято – День працівників освіти!

Бути педагогом – це покликання, це доля. Тільки людина з тонкою душею, гарячим серцем і величезним багажем знань може донести до юних умів  найбільш важливе, значуще, потрібне, допомагаючи добрим словом, мудрою порадою, вибором життєвого шляху.

Праця вчителя, почесна і шанована в усі часи, є надважливою для майбутнього країни. Ви виховуєте, вчите молоде покоління, відкриваєте йому нові горизонти, передаєте свої знання, прищеплюєте кращі якості людини. Висловлюю вам, дорогі педагоги, глибоку вдячність за самовіддане служіння високим ідеалам просвітництва. Впевнений, що і надалі ваша діяльність буде спрямована на зміцнення престижу професії, розвиток освіти.

Бажаю вам, дорогі вчителі й вихователі, відчуття повноти й неповторності життя, здоров’я, невичерпних творчих сил, натхнення, щастя і довгої людської пам’яті. Нехай Ваша праця завжди цінується, а ваші старання і надії неодмінно будуть виправдані.

Витримки вам, мудрості і терпіння!  Нехай кожен день буде наповнений радістю і посмішками.

Доземний уклін всім вам за самовіддану працю!  Миру і благополуччя вам!

Хай завжди щедрою на сходи буде освітянська нива, а в усіх ваших починаннях будуть супутниками успіх і удача!

Міський голова                            Леонід ДУША