ШАНОВНІ ВЕТЕРАНИ!

Дата: 29.09.2022 17:05

ШАНОВНІ ВЕТЕРАНИ!

У Календарі  свят, знаменних та пам’ятних дат, визначних подій України особливе місце відведено Міжнародному дню  людей похилого віку, який відзначається  щороку 1 жовтня. У цей день всі намагаються приділити свою увагу людям старшого покоління.

Наше ж завдання як місцевої влади - підтримати тих, хто не може сам про себе потурбуватися. З цією метою у міській територіальній громаді створено й ефективно працює комунальна установа «Центр надання соціальних послуг», в якому 12 соціальних робітників надають соціальні послуги 123 престарілим громадянам, які не можуть самостійно обслуговувати себе та потребують сторонньої допомоги. Крім цього, 20 людей поважного віку постійно проживають у відділенні стаціонарного догляду   комунальної установи.

Людина, яка дожила до похилого віку, гідна поваги навіть тільки тому, що їй це по милості Божій вдалося. Найбільше багатство літніх людей - їх досвід, мудрість, вміння.

Безмежна вдячність вам, шановні представники старшого покоління, за  безцінні знання та слушні поради, за готовність підтримати і допомогти, за гідний приклад для наслідування.

Прийміть  щирі вітання і глибоку вдячність за все, що зроблено вами заради нашого майбутнього.

Міцного всім здоров’я, довголіття, щасливої долі, добра, миру і віри в краще майбутнє.

З повагою

Міський голова                                                                    Леонід ДУША