Шановні бібліотекарі громади!

Дата: 29.09.2022 17:06

Шановні бібліотекарі громади!

Бібліотека - це храм, де завжди народ зберігав духовність, знання та мудрість. У давнину бібліотеку називали «Дім життя», «Притулок мудрості», «Аптека для душі». Щоб ви не робили, чим би ви не займалися, вам завжди буде потрібен розумний і вірний помічник – книга. Адже книга - дивовижний скарб людства. Саме через книгу ми пізнаємо світ, мандруємо світом, робимо цей світ кращим. Мудрість, укладена в її обіймах, окриляє кожну людину.
З 1998 року 30 вересня в Україні святкують Всеукраїнський день бібліотек.

Цей день – відзнака та шанування такої жіночної та потрібної професії – бібліотекар, який є зразком людської гідності, працелюбства, самовідданого служіння бібліотечній справі.

Бібліотекарі бібліотечних закладів  нашої громади за будь-яких умов створюють особливу, чарівну «книжкову атмосферу» у своїх бібліотеках.

Вони - справжні бібліотекарі-ерудити, а також провідники у світ знань, казок, відкриттів.

Нехай наші бібліотеки ніколи не втрачають своєї популярності та завжди процвітають. Нехай щодня в них буде багато допитливих читачів, безліч нових цікавих книг, щедрих шанувальників та поціновувачів.
Хай кожен ваш день буде наповнений яскравим позитивом та оптимізмом, креативними ідеями та приємними зустрічами, натхненням та творчою наснагою. Хай у вас завжди буде сонячний настрій.
Будьте сміливими у своїх мріях, отримуйте те, що бажаєте, ніколи не втомлюйтеся дарувати людям добро  і мудрість. Завжди вірте у себе.

Всім бібліотекарям і книголюбам Любові, Віри, Надії та Мудрості!

Міський голова                                      Леонід ДУША