Шановні працівники соціальної сфери!

Дата: 04.11.2022 13:15

Шановні працівники соціальної сфери!

Прийміть щирі вітання з професійним святом!

Відзначення Дня працівника соціальної сфери – справедлива шана держави і подяка жителів громади за вашу працю, яка сповнена гуманізму, милосердя, любові і тепла.

На ваші плечі покладене одне з найважливіших і відповідальніших завдань – державна підтримка і соціальний захист громадян, заснований на принципах індивідуального підходу до кожної людини.

Властиві вам якості – самовіддане служіння обраній справі, доброта і милосердя, чуйність і щедрість душі винагороджуються вдячністю і повагою громадян. Ви несете розраду і тепло, допомагаєте долати життєві труднощі, додаєте віри і впевненості у завтрашньому дні.

Не маємо сумніву, шановні працівники соціальної сфери, що властивий вам високий моральний та професійний потенціал і надалі слугуватиме інтересам нашої громади.

Щиросердно бажаємо вам, вашим родинам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, творчої мудрості, високого професіоналізму та невичерпної життєвої енергії. Нехай множаться добрі вчинки, здійснюються найкращі плани та задуми, а служіння обраній справі, чуйність та щедрість приносять вам людську шану та повагу. Зі святом вас!

Батуринський міський голова                                         Леонід ДУША