Шановні військовослужбовці, захисники України!

Дата: 05.12.2022 13:53

Шановні військовослужбовці, захисники України!

Щиро вітаємо вас з професійним святом ­– Днем Збройних сил України!

Це свято відзначається щорічно 06 грудня – в день ухвалення в 1991 році Закону України «Про Збройні Сили України». Збройні сили України – ­­це військове формування, на яке відповідно до Конституції України покладаються оборона України, захист її суверенітету, територіальної цілісності та недоторканості. Збройні сили України забезпечують стримування збройної агресії проти України та відсіч їй, охорону повітряного простору держави та підводного простору у межах територіального моря України.

Немає нічого дорожчого в житті, ніж мир, спокій і стабільність на рідній землі, тому немає вищої честі, ніж бути захисником своєї країни, справжнім її патріотом! За плечима військових України славні традиції предків, великі звитяги козацтва та наших батьків і дідів, які здобували перемогу над загарбниками. Українська армія стала національною гордістю, гарантом стабільності та безпеки України.

У цей день також згадаймо військовослужбовців, які віддали життя заради світлого майбутнього нашої держави! Це кращі сини й доньки України, подвиг яких вічно залишиться у пам’яті нашого народу! Вони – наші герої і водночас наш біль.

Дякуємо за сумлінну службу всім військовослужбовцям, які борються за незалежність нашої держави, учасникам АТО, ветеранам, воїнам запасу, батькам та матерям солдатів. Щиро бажаємо нашим захисникам віри у перемогу, міцного здоров’я, військової вдачі, а їхнім сім’ям – героїв, які завжди повертаються додому!

Батуринський міський голова                                         Леонід ДУША