Другий відділ Ніжинського РТЦК та СП запрошує до навчання

Дата: 02.03.2023 15:53

Другий відділ Ніжинського РТЦК та СП запрошує до навчання на безкоштовній основі громадян України віком від 17 до 30 років, які мають повну загальну середню освіту до коледжів сержантського складу терміном навчання 2,5 роки, та до Вищих Військових навчальних закладів терміном навчання 4 роки. У процесі навчання курсанти одержують щомісячне грошове забезпечення та безкоштовно забезпечуються: місцем проживання, сучасним речовим майном, триразовим харчуванням, медичним обслуговуванням, дворазовою щорічною відпусткою, та користуються під час навчання безкоштовним проїздом громадськім транспортом. Після року проживання в казармі надається вибір проживання на квартирі в місті. В процесі навчання кандидати з військовою спеціальністю отримують і цивільну.

Термін навчання:

Бакалавр – 4 роки;    Магістр – 1,5 року.

Випускникам гарантується місце служби на офіцерських та сержантських посадах у Збройних Силах та інших силових структурах України, гідне фінансове забезпечення, можливість подальшого навчання та розвитку службової кар’єри.

Звертатись за адресою: Другий відділ Ніжинського РТЦК та СП вул. Шевченка, 38, м. Бахмач.

тел. (04635)-2-17-78