Батуринська об'єднана територіальна громада
Чернігівська область, Ніжинський район

ОБҐРУНТУВАННЯ теплової модернізації будівлі Батуринської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

Дата: 27.04.2023 08:47
Кількість переглядів: 97

БАТУРИНСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ ІМЕНІ ГРИГОРІЯ ОРЛИКА БАТУРИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

НІЖИНСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ОБҐРУНТУВАННЯ

технічних та якісних характеристик предмета закупівлі Теплова модернізація        (капітальний ремонт) будівлі Батуринської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів по    вул. В.Ющенка, 47В в м. Батурин Бахмацького району  Чернігівської області (коригування кошторисної частини проектної документації), розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

  1. Підстава:  Постанова КМУ № 710 від 11.10.2016 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами).

2. Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань, його категорія:

2.1. найменування:  Батуринська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Григорія Орлика Батуринської міської ради Ніжинського району Чернігівської області;

2.2. місцезнаходження: Україна, 16512, Чернігівська область, Ніжинський район, місто Батурин, вулиця ім. В. Ющенка, будинок 47-В;  

2.3. ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб26407437;

2.4. категорія : 3 (підприємства, установи, організації зазначені у пункті 3 частини 1 статті 2 Закону, заклад освіти).

 

  1. Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі й частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності):

Теплова модернізація        (капітальний ремонт) будівлі Батуринської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів по    вул. В.Ющенка, 47В в м. Батурин Бахмацького району  Чернігівської області (коригування кошторисної частини проектної документації) (код ДК 021:2015: 45453000-7 — Капітальний ремонт і реставрація).

  1. Вид та ідентифікатор процедури закупівлі:

 

    1.  вид процедури закупівлі: відкриті торги у порядку визначеному постановою Кабміну «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» від 12.10.2022 № 1178 (зі змінами);
    2. ідентифікатор процедури закупівлі: UA-2023-04-26-011874-а.
  1. Очікувана вартість та обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі:

Розмір очікуваної вартості предмета закупівлі визначено  згідно із Зведеним кошторисним розрахунком, який знаходиться у складі кошторисної  документації : Теплова модернізація        (капітальний ремонт) будівлі Батуринської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів по    вул. В.Ющенка, 47В в м. Батурин Бахмацького району  Чернігівської області (коригування кошторисної частини проектної документації).  Очікувана вартість предмета закупівлі складає 10 673 586,00 грн. (десять мільйонів  шістсот сімдесят три тисячі п’ятсот вісімдесят шість грн. 00 коп.), в тому числі ПДВ.

 

  1. Розмір бюджетного призначення: 10 699 000,00 грн. (десять мільйонів шістсот дев’яносто дев’ять тисяч грн. 00 коп.) визначений виходячи з потреб закладу освіти та затверджений рішенням виконавчого комітету Батуринської міської ради №1 від 25 квітня 2023 року.

 

  1. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначено відповідно до потреб у закупівлі з урахуванням вимог законодавства. Технічні, якісні та кількісні характеристики відображені в проектній та кошторисній документації Теплова модернізація        (капітальний ремонт) будівлі Батуринської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів по    вул. В.Ющенка, 47В в м. Батурин Бахмацького району  Чернігівської області, Теплова модернізація        (капітальний ремонт) будівлі Батуринської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів по    вул. В.Ющенка, 47В в м. Батурин Бахмацького району  Чернігівської області (коригування кошторисної частини проектної документації), які виконані згідно Державних  будівельних норм, стандартів та правил, ДБН А.3.1-5-2016 “Організація будівельного виробництва”, ДБН Д.2.2-8-99 Збірник 8 “Конструкції з цегли та блоків”, ДСТУ Б А.3.2-11:2009 «Роботи покрівельні та гідроізоляційні. Вимоги безпеки», ДБН «Бетонні та залізобетонні конструкції монолітні», Кошторисних норм України "Настанова з визначення вартості будівництва" та "Настанова з визначення вартості проектних, науково-проектних, вишукувальних робіт та експертизи проектної документації на будівництво" та інших нормативних документів. Документація пройшла експертизу, отримано позитивний експертний звіт ТОВ «ПЕРША БУДІВЕЛЬНА ЕКСПЕРТИЗА» №230223-11/В від 10 березня 2023 року. Документація затверджена Рішенням двадцять восьмої сесії дев’ятого скликання Батуринської міської ради Ніжинського району Чернігівської області №11 від 05 квітня 2023 року. В проектній документації міститься детальний опис робіт, що закуповуються, технічні вимоги, обсяги та види цих робіт. Роботи повинні виконуватись згідно з затвердженим проектом з дотриманням вимог діючих нормативних документів та відповідно до вимог щодо термінів закінчення робіт, технології виконання робіт за проектом, якості будівельно-монтажних робіт, які виконуються з дотриманням діючих норм і правил та безпечних умов праці, з використанням конкретних матеріалів і конструкцій. Роботи повинні виконуватись із матеріалів, що передбачені в проектній документації, повинні бути якісними та відповідати вимогам встановленим Державним будівельним нормам, стандартам і правилам та чинному законодавству.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь