Шановні наші захисники та захисниці!

Дата: 06.12.2023 09:42

Щиро вітаємо вас із Днем Збройних Сил України!

Сьогодні в Україні по-справжньому особливий день. Ще якийсь час тому він вважався днем професійного свята української армії. Та нині, думається, справедливо буде сказати, що День Збройних Сил України вийшов за рамки просто «професійного свята».

6-те грудня для мільйонів українців – то день віри, надії й любові, день, коли загадується одна заповітна мрія на всю країну, день, коли переповнюють емоції. Гордість за те, що звитяжні і таких більше немає у світі, рішучість – тому що стійкі й незламні, ті самі віра й надія – тому що стали живим щитом між життям української нації та її смертю. Гіркота, біль та сум – бо втрачаємо без перебільшення найкращих.

Думається за кожного. Болить за кожного. Хлопці й дівчата там, на фронті, мають це знати. У тилу добре усвідомлюють, чим загрожує панування рашизму на українській землі. І Батуринська громада з вами, дорогі Захисники й Захисниці України!

Зі святом усіх причетних до української армії! Разом до Перемоги!

Слава Збройним Силам України!

Слава Україні!

З повагою міський голова                                                                                                      Леонід ДУША