Шановні мешканці громади!

Дата: 24.06.2024 16:34
Кількість переглядів: 43

Повідомляємо, що за ініціативи Міністерства аграрної політики та продовольства України з метою узагальнення інформації про кількість випадків загибелі бджіл та встановлення причин, що призвели до цього, запроваджується постійний моніторинг кількості випадків загибелі бджіл у 2024 році.

У разі виникнення випадків отруєння бджіл, які стались протягом 2024 року, власники пасік можуть вносити інформацію до Моніторингу за посиланням:

Разом з тим інформуємо, що внесення інформації проводиться лише на добровільних засадах.

Крім того, вкотре звертаємо вашу увагу на виконання наступних нормативно-правових актів:

- Наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України No 338 від 19.02.2021 року «Про деякі питання у сфері бджільництва»;

- Порядку видачі ветеринарно-санітарного паспорта пасіки;

- Порядку реєстрації пасіки;

- Інструкції з профілактики та встановлення факту отруєння бджіл засобами захисту рослин.