Отримувачі страхових виплат можуть подати заяву на зміну виплатних реквізитів онлайн

Дата: 05.07.2024 13:55
Кількість переглядів: 20

Пенсійний фонд України реалізував на вебпорталі електронних послуг нову можливість для отримувачів страхових виплат у зв’язку з нещасним випадком на виробництві чи професійним захворюванням – подання заяви на зміну виплатних реквізитів.

Алгоритм дій для подання заяви онлайн такий:

1. Зайдіть в особистий кабінет на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України (https://portal.pfu.gov.ua/) за допомогою кваліфікованого електронного підпису (КЕП).
  2. В особистому кабінеті на панелі зліва в розділі “Комунікації з ПФУ“ оберіть опцію “Заява на страхову виплату“.
  3.  Ознайомтесь з інформацією у спливаючому вікні та натисніть кнопку “Продовжити”.
  4. З переліку заяв, що з’являться на екрані, оберіть опцію “Заява на зміну виплатних реквізитів для отримання страхової виплати”.
  5. У заяві заповніть усі обов’язкові поля (позначені зірочкою – *), зазначте реквізити виплати страхової виплати, за потреби додайте скан-копії документів.
  6. Надайте згоду на передачу та обробку персональних даних і натисніть кнопку “Сформувати заяву”.
  7. Перевірте дані сформованої заяви, підпишіть її КЕП та надішліть до Пенсійного фонду України.

За інформацією Головного управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області