Служба зайнятості інформує

Щодо  фінансової підтримки суб’єктів мікропідприємництва  та малого підприємництва

В рамках реалізації державного проєкту щодо фінансової підтримки суб’єктів мікропідприємництва та малого підприємництва «Доступні кредити 5-7-9%» на виконання Указу Президента України від 08.11.2019р. №837 «Про невідкладні заходи з проведення реформ та зміцнення держави» прийнято постанову Кабінету міністрів України від 24.01.2020р. №28 «Про затвердження Порядку надання фінансової державної підтримки суб’єктам мікропідприємництва та малого підприємництва» (далі – Програма).

15:56 20.05.2021

Служба зайнятості розпочала підготовку кадрів до весняно-польових робіт

Щонайменше 200 безробітних, які перебувають на обліку в Бахмацькій районній філії, підвищать свою кваліфікацію, аби бути затребуваними роботодавцями об’єднаних територіальних громад з початком весняно-польових робіт. Наразі навчанням охоплено близько 100 шукачів роботи з різних населених пунктів.

15:05 24.02.2021