Пенсійний фонд України інформує

Пенсіонерам, які відстрочили вихід на пенсію, збільшать виплати

Пенсіонерам, які відстрочили вихід на пенсію, збільшать виплати Особи, які після призначення пенсій працювали і відмовилися від отримання пенсійної виплати або виявили бажання отримувати пенсію з більш пізнього строку, отримають надбавки до пенсії. Розмір надбавок становить 10% основного розміру пенсії за кожний повний рік роботи після призначення пенсії, але не більше 40%. Збільшення виплат розраховують з основного розміру пенсії, який пенсіонер отримував до 1 січня 2004 року, тобто до набрання чинності Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування». Розмір надбавки становитиме: за 1 рік роботи після виходу на пенсію – 6% основного розміру пенсії; за 2 роки роботи – 12%; за 3 роки роботи – 18%; за 4 роки роботи – 24%. Перераховані пенсії виплачуватимуть у червні з доплатою з 30 квітня 2022 року.

14:23 27.06.2022

тверджено показники середньої заробітної плати (доходу) в Україні

Затверджено показники середньої заробітної плати (доходу) в Україні, з якої сплачено страхові внески та яка відповідно до Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” враховується для обчислення пенсії,

13:50 10.06.2022