Державна фіскальна служба України у Чернігівській області інформує

Особливості справляння акцизного податку у період карантину

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомляють, що тимчасово, до 31 травня 2020 року, акцизний податок справляється за ставкою 0 гривень за 1 літр 100-відсоткового спирту із спирту етилового, який використовується для виробництва дезінфекційних засобів. На виробників лікарських засобів, які здійснюють виробництво дезінфекційних засобів з використанням спирту етилового, акцизний податок з якого справляється за ставкою 0 гривень за 1 літр 100-відсоткового спирту, не поширюються вимоги до обладнання виробництв витратомірами-лічильниками. Більше інформації. Спілкуємося дистаційно: відеоуроки від ДПС.

15:47 15.04.2020

Збільшено граничний обсяг доходу, що дає право застосовувати спрощену систему оподаткування

Законом України від 30 березня 2020 року № 540-ІХ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (СОVID-19)» внесено зміни для спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності. В залежності від групи, збільшено граничний обсяг доходу, що дає право застосовувати спрощену систему оподаткування: - для першої групи з 300000 гривень до 1000000 гривень, - для другої групи з 1500000 гривень до 5000000гривень, - для третьої групи з 5000000 гривень до 7000000 гривень. Довідково: Закон № 540-IX набрав чинності 02.04.2020 року. Сектор комунікацій Головного управління ДПС у Чернігівській області

15:46 15.04.2020

ДПС: надання кваліфікованих електронних довірчих послуг здійснюється за попереднім записом

Для забезпечення надання кваліфікованих електронних довірчих послуг (ЕДП) на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню та поширенню коронавірусу COVID-19 на території України та дотримання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19»,Кваліфікований надавач електронних довірчих послуг Інформаційно-довідковий департамент ДПС забезпечує платників електронними ключами для онлайн доступу до електронних сервісів.

16:42 08.04.2020

Правом на отримання податкової знижки вже скористалися 1868 громадян Чернігівщини

За інформацією управління податків і зборів з фізичних осіб Головного управління ДПС у Чернігівській області, з початку року громадяни Чернігівщини подали 1868 податкових декларацій про майновий стан і доходи для отримання  податкової знижки. Загальна сума на повернення з бюджету становить 5,2 млн гривень.

16:29 08.04.2020

Фонд запустив багатоканальну Лінію соціальної довіри

Фонд соціального страхування України запускає Лінію соціальної довіри 0800501892. Спільно із Міністерством соціальної політики, Урядом, за підтримки Офісу Президента, разом з Інститутом розвитку громадянського суспільства імені Голди Меїр, Інститутом психіатрії КНУ імені Тараса Шевченка ми починаємо роботу з підтримки українців у час, коли ми всі об’єднуємось для боротьби із поширенням коронавірусної інфекції.

12:47 03.04.2020

Як отримати електронний ключ в умовах карантину

Детальну інформацію щодо режиму роботи, розміщення пунктів обслуговування (відокремлених пунктів реєстрації) користувачів Кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг ІДД ДПС (далі – КН ЕДП ІДД ДПС) можна отримати на офіційному інформаційному ресурсі КН ЕДП ІДД ДПС (www.acskidd.gov.ua) за посиланням Головна/«Контакти»/«Пункти обслуговування» або Головна/«Отримання електронних довірчих послуг»/«Пункти обслуговування».

12:46 03.04.2020

Запровадження програмних РРО відтерміновується

До 1 серпня 2020 року перенесено введення в дію норм законодавства щодо запровадження програмних реєстраторів розрахункових операцій, як альтернативу класичним РРО. Також, до 1 серпня 2020 року продовжено можливість не застосовувати реєстратори розрахункових операцій та/або програмні реєстратори розрахункових операцій платниками єдиного податку другої - четвертої груп (фізичними особами - підприємцями) незалежно від обраного виду діяльності, обсяг доходу яких протягом календарного року не перевищує ліміт у 1 млн гривень, крім тих, які здійснюють: - реалізацію технічно складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту; - реалізацію лікарських засобів, виробів медичного призначення. При цьому надання платних послуг у сфері охорони здоров'я, виключено із зазначеного переліку. Такі послуги можна буде надавати в межах зазначеного ліміту до 1 січня 2021 року. З 1 січня 2021 року до 1 квітня 2021 року продовжено можливість не застосовувати реєстратори розрахункових операцій та/або програмні

12:43 30.03.2020