Державна фіскальна служба України у Чернігівській області інформує

На Чернігівщині виявлено порушень при торгівлі підакцизними товарами на суму 711 тисяч гривень

В управлінні контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів Головного управління ДПС у Чернігівській області повідомили, що під час проведення 45-ти перевірок суб'єктів господарювання, що займаються роздрібною торгівлею алкогольними напоями, тютюновими виробами та пальним, виявлено 34 порушення. Прийнято рішення про застосування до порушників штрафних фінансових санкцій на суму 711 тисяч гривень. Серед найбільш поширених порушень фахівці називають зберігання алкогольних напоїв маркованих марками акцизного податку з ознаками підробки. До речі, у разі підтвердження неавтентичності марок акцизного податку штрафна фінансова санкція за таке порушення починається від 17 тисяч гривень. З початку року викрито 17 таких порушень, більшість з них - у місті Чернігові, а також Носівському та Ічнянському районах Чернігівської області.

12:47 05.03.2020

Новації 2020 року у застосуванні РРО: процедура повернення коштів «кешбек»

Головне управління ДПС у Чернігівській області нагадує, що з 01.10.2020 набирають чинності норми Закону України від 20 вересня 2019 року № 128-IX «Про внесення змін до Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» та інших законів України щодо детінізації розрахунків у сфері торгівлі та послуг» щодо запровадження механізму «кешбек».

12:44 05.03.2020

Як самостійно отримати довідку про доходи в Електронному кабінеті

Триває період подання декларацій державними службовцями та особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. У цей період традиційно зростає кількість користувачів Електронного кабінету. Сервіс дозволяє оперативно та у будь-який час отримати відомості про суми виплачених доходів та утриманих податків, необхідні для заповнення декларації.

10:35 04.03.2020

Перерахування коштів за товар чи послугу в безготівковій формі банківським переказом на поточний рахунок продавця без застосування платіжних карток не потребує РРО, - Сергій Верланов

15:14 12.11.2019