Державна фіскальна служба України у Чернігівській області інформує

Запровадження програмних РРО відтерміновується

До 1 серпня 2020 року перенесено введення в дію норм законодавства щодо запровадження програмних реєстраторів розрахункових операцій, як альтернативу класичним РРО. Також, до 1 серпня 2020 року продовжено можливість не застосовувати реєстратори розрахункових операцій та/або програмні реєстратори розрахункових операцій платниками єдиного податку другої - четвертої груп (фізичними особами - підприємцями) незалежно від обраного виду діяльності, обсяг доходу яких протягом календарного року не перевищує ліміт у 1 млн гривень, крім тих, які здійснюють:

13:15 27.03.2020

Змінюється формат роботи Центрів обслуговування платників на Чернігівщині

У зв’язку з запровадженням Кабінетом Міністрів України надзвичайної ситуації в Україні, з 26.03.2020 року Центри обслуговування платників та Державні податкові інспекції, в яких не створені ЦОП, будуть приймати платників тільки за попереднім записом (телефон, електронна пошта) виключно для надання невідкладних послуг у разі гострої необхідності, зокрема:

12:47 27.03.2020

Підтримка платників ЄСВ на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникнення і поширення коронавірусної хвороби

Головне управління ДПС у Чернігівській області повідомляє, що Законом України від 17.03.2020  № 533 – IX  «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо підтримки платників податків на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникнення і поширення коронавірусної хвороби (COVID – 19)» внесено ряд змін до Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (далі – Закон про ЄСВ), відповідно до яких тимчасово за періоди з 1 по 31 березня та з 1 квітня по 30 квітня 2020 року звільняються від нарахування та сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі - ЄСВ) «за себе» фізичні особи – підприємці, у тому числі ті, які перебувають на спрощеній системі оподаткування, члени фермерських господарств та особи, які займаються незалежною професійною діяльністю.

10:53 26.03.2020

Контактна інформація для дистанційного обслуговування у податковій

Здоров’я та безпека платників – головний пріоритет ДПС як соціально- відповідального державного органу. У зв’язку зі спалахом і розповсюдженням коронавірусу COVID-19 та попередженням інфікування і поширення вірусних інфекцій Державна податкова служба України наполегливо рекомендує  платникам утриматися від відвідування центрів обслуговування платників без нагальної потреби. Особливо якщо проблему, з якою ви збираєтеся звернутися до ЦОП, можливо вирішити дистанційно (онлайн або поштою).

10:51 25.03.2020

Понад 1 млрд гривень податків отримали місцеві бюджети Чернігівщини за два місяці поточного року

Головне управління ДПС у Чернігівській області інформує, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області у січні-лютому 2020 року надійшло 1047,5 млн грн від сплати податків і зборів. Приріст надходжень до відповідного періоду минулого року становить 17,3 відс. (на 154,5 млн гривень). Найбільшу частку у загальній сумі сплачених податків (57,3%) займає податок на доходи фізичних осіб, якого надійшло 600,6 млн грн, з них до обласного бюджету спрямовано 120,1 млн грн, решту – до бюджетів об’єднаних територіальних громад та районів. Податку на майно (за земельні ділянки, нерухомість та автомобілі преміум- класу) сплачено ще 14,9 відс. доходів бюджетів територіальних громад (156,3 млн гривень). Єдиного податку на підприємницьку діяльність надійшло 203,1 млн гривень (19,4 відс. загальної суми)

09:50 23.03.2020

Звернення до податкової радимо подавати в електронному вигляді

Головне управління ДПС у Чернігівській області повідомляє, що у зв’язку з оголошенням в Україні карантину, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та з метою запобігання поширення вірусу COVID-19, що тимчасово припиняється проведення особистого прийому громадян.

12:13 17.03.2020

За січень-лютий 2020 року платниками Чернігівщини сплачено 2,7 млрд гривень податків, зборів та єдиного внеску

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що за січень-лютий поточного року до бюджетів усіх рівнів платниками сплачено 1,9 млрд грн податків, зборів та обов’язкових платежів. Приріст до минулого року становить 10,5 відс., або майже на 180 млн грн більше минулорічного показника.

15:12 13.03.2020

У фальсифікаторів тютюнової продукції вилучено «майна» майже на 3 млн гривень

Канал з транспортування оптових партій тютюнових виробів перекрили працівники податкової міліції ГУ ДФС у Чернігівській області під процесуальним керівництвом прокуратури Чернігівської області.

16:09 12.03.2020

Платники Чернігівщини сплатили 209 мільйонів гривень рентної плати за користування природними ресурсами

За січень-лютий 2020 року до зведеного бюджету від платників податків Чернігівщини надійшло майже 209 млн грн рентної плати, що становить 108,6 відс. до рівня відповідного періоду минулого року. Зокрема, до державного бюджету надійшло 164,2 млн грн, до місцевих – 44,8 млн гривень.

16:00 12.03.2020