Державна податкова служба України у Чернігівській області інформує

На Чернігівщині сплата єдиного податку з фізичних осіб  за 7 місяців 2024 року зросла на 242 млн гривень          Протягом січня – липня 2024 року фізичні особи – підприємці Чернігівської області сплатили до місцевих бюджетів 883 млн грн єдиного податку і тим самим перевищили факт надходжень відповідного періоду минулого року майже на 38 відс., або на 242 млн грн,  (за січень – липень 2023 року надходження єдиного податку з  фізичних осіб становили 641 млн грн).

09:20 21.08.2024

Щодо забезпечення можливості розрахунків у безготівковій формі

Щодо забезпечення можливості розрахунків у безготівковій формі             Державна податкова служба України нагадує, що на виконання вимог частини двадцять дев’ятої статті 38 Закону України від 30 червня 2021 року № 1591-IX «Про платіжні послуги» Кабінетом Міністрів України прийнято постанову від 29 липня 2022 року № 894 «Про встановлення строків, до настання яких торговці повинні забезпечити можливість здійснення безготівкових розрахунків (у тому числі з використанням електронних платіжних засобів, платіжних застосунків або платіжних пристроїв) за продані ними товари (надані послуги)» (далі – Постанова № 894).

14:19 06.08.2024