Увага! Планове відключення електрики

Дата: 04.01.2018 08:42

04 січня з 8:00 до 17:00 буде відбуватися відключення світла в м.Батурин по вул. ім. В.Ющенка та по вул.Гетьманська будинки №58-98.

05січня, 19 січня, 22 січня з 8:00 до 17:00 буде відбуватися відключення світла в м.Батурин по вул. Самойловича, 1 пров. ім.В.Ющенка, в Батуринській загальноосвітній спеціальній школі-інтернат.

16 січня з 8:00 до 17:00 буде відбуватися відключення світла в м.Батурин по вул. Пушкіна,вул. Корнієнка, вул. 70 Дивізії, вул. Набережна, вул. Кооперативна, вул. Грушевського, вул. Шевченка, вул. Соколова, вул. Кадуна, вул. Молодіжна, провулки Набережний, Корнієнка, Партизанський, молокоприймальний пункт, Батуринська міська бібліотека, Батуринський міський будинок культури, КЗ Бахмацька районна школа мистецтв ім. А. Розумовського, СКП «Мрія», Батуринська міська рада, ПП Жолдак Л.П., ППЛитовченко А.Г., ППМакаренко Н.В., ПП Ціленко Т.М., ПП Бадай Д.М.

23 січня з 8:00 до 17:00 буде відбуватися відключення світла в м.Батурин по вул. Заводська, пров.Заводський.