Мешканці та гості Батурина вшанували трагічну частину його історії

Дата: 14.11.2017 09:20

Пам'ятають та шанують мешканці Батурина трагічну загибель оборонців Цитаделі та мирних жителів. Одчитали літію за загиблими душами, сказали слова шани, вклонили голови....

Фото без описуТоді, у 1708р. жорстока участь спіткала захисників та мешканців нашого славетного міста – за допомогою російської зброї і репресій на деякий час було придушено волю українського народу до незалежності.

Сьогодення на сході України є відлунням тих часів - це наша боротьба за незалежність. Така була провідна думка усіх промовців біля Хреста - пам'ятника на  території  Цитаделі  Батуринської  фортеці,  як  символа  розіп’ятого і воскреслого  Батурина,  розіп’ятої  та  воскреслої  України. Захід відвідали представники Чернігівської обласної державної адміністрації, Бахмацької районної державної адміністрації, громадських організацій, установ та організацій Батуринської ОТГ, м.Чернігів, м.Ніжин.

Організатори заходу Батуринська міська рада та Національний історико-культурний заповідник "Гетьмаська столиця" вдячні за співпрацю Свято-Покровській церкві Українського патріархату, Департаменту культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської обласної державної адміністрації, іншим організаціям, завдяки яким захід відбувся.