Відсвяткували Андріївські вечорниці з розмахом!

Дата: 14.12.2017 09:24

Фото без опису13 грудня в Батуринському міському будинку культури відбувся культурно-просвітницький захід «Батуринські Андріївські вечорниці». Об’єднавши творчі зусилля, учні Батуринської ЗОШ І-ІІІ ст. імені Григора Орлика, працівники Батуринського міського будинку культури та співробітники НІКЗ «Гетьманська столиця» підготували справжнє свято батуринцям!

Фото без описуНа вечорницях веселились від душі: жартували, співали, танцювали, ворожили і, як має бути, кусали калиту. Кожен з присутніх не лише спостерігав за святковим дійством, а й мав можливість взяти участь у всьому, що відбувалось на сцені. Присутні отримали масу задоволення від побаченого та почутого.
Фото без описуНехай здійсняться всі гарні андріївські ворожіння і світ наповниться добром!

Марина Герасько