Запрошуємо 22 березня на третє засідання Робочої групи!

Дата: 14.03.2018 09:31

З метою ефективного планування розвитку місцевої громади Батуринською міською радою та Чернігівським відокремленим підрозділом установи «Центр розвитку місцевого самоврядування» продовжується робота над Стратегією розвитку Батуринської ОТГ. Нагадаємо, що на попередніх засіданнях ми зробили соціально-економічний аналіз та розробили проект Бачення, якою Батуринська ОТГ буде в 2025 році.

Для цього запрошуємо фахівців галузей, експертів та представників громадськості на третє засідання Робочої групи!

Засідання відбудеться 22 березня (четвер) у актовій залі ЗОШ ім. Гр. Орлика. Орієнтовний робочий час засідання 10:00-16:00год.

Прохання зголоситися щодо участі у засіданні Робочої групи з розробки Стратегії розвитку Батуринської ОТГ
до 17:00год. 18 березня 2018р.

Контактна особа – Ромашко Олена, телефонувати в робочий час: 097 6115474,

за телефоном міськради – 48-167, або зголоситися на сторінці мережі фейсбук  https://www.facebook.com/baturyn.rada/