Якою ми хочемо бачити свою громаду у майбутньому?

Дата: 26.02.2018 11:34

Фото без опису23 лютого 2018 року відбулося 2-ге засідання Робочої групи зі Стратегічного планування розвитку Батуринської  ОТГ. Засіданню передувала робота працівників міської ради та Робочої  групи над соціально-економічним аналізом.

Фото без описуНа засіданні проведено детальний галузевий SWOT-аналіз (сильні та слабкі сторони, можливості та загрози). Під час обговорень виникло  багато емоцій і сперечань, враховано різні думки і досвід.  Соціально-економічний аналіз, SWOT-аналіз, формулювання цінностей, бажань і прагнень батуринців , низка інших питань стали підґрунтям для складання Стратегічного бачення*, якою має бути  Батуринська ОТГ у 2025 році. На Ваш розсуд викладаємо його проект.

Батуринська громада – Гетьманська столиця України. Спільнота щасливих людей, де є розвинена гуманітарна, соціальна, розважальна, спортивна інфраструктури.
Культурно-туристичний екополіс Присеймів
я Чернігово-Сіверщини, що спирається на високотехнологічне ефективне агро-виробництво, тут місцева влада плекає сприятливий бізнес та інвестиційний клімат для розвитку малого та середнього підприємництва.
Тут комфортно та безпечно мешкають заможні, здорові, всебічно розвинені нащадки козацьких традицій, відкриті для зовнішнього світу та нових можливостей.

Фото без опису

Запрошуємо Вас долучитися до спільної роботи над Стратегією розвитку Батуринської  ОТГ та висловитися щодо вище викладеного  Стратегічного бачення. Чи відповідає це Вашому баченню Батуринської ОТГ у 2025 році? Що б Ви хотіли додати?

*Стратегічне бачення є концентрованим уявленням мешканцями того, якою вони хочуть бачити свою громаду у майбутньому.