Батуринська громада
Бахмацький район, Чернігівська область

У Батурині аграрії зустрілись з представниками органів юстиції

23 листопада, у четвер, начальник Головного територіального управління юстиції Олег Трейтяк у складі «мобільної» групи з питань захисту прав землевласників та землекористувачів відвідав «Гетьманську столицю» – мальовниче місто Батурин.


На зустрічі з аграріями керівник обласної юстиції розповів про Стратегію інформування громадян України про гарантовані їм Конституцією та законами України права на період до 2019 року, схвалену Національною радою реформ 10 листопада цього року.

«Реалізація прийнятої стратегії відбуватиметься в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту Міністерства юстиції «Я МАЮ ПРАВО!», який наразі вже є реально діючим по всій території України, зокрема, і в напрямку захисту прав аграріїв», - зазначив Олег Трейтяк.

Крім того, він поінформував про роботу оперативного штабу з питань захисту прав землевласників та представників аграрного бізнесу, виїзні заходи за участі керівництва територіального управління юстиції до населених пунктів Чернігівщини, зауваживши на актуальних питаннях земельного законодавства, з якими звертаються аграрії.

Серед питань, що цікавили агровиробників, - шляхи виходу з ситуації накладення меж земельних ділянок одна на одну, порядок приватизації земельних ділянок учасниками антитерористичної операції, порядок оформлення суперфіцію, порядок отримання у власність земельних ділянок та інші питання.

 « повернутися до списку новин