Увага батькам дітей шкільного віку та особам, що їх замінюють!
3-го вересня розпочинається навчання у загальноосвітніх навчаних закладах Батуринської ОТГ - будь ласка, забезпечте навчання своїх дітей!
Відповідно до ст. 53 Конституції України та Закону “Про загальну середню освіту”, на виконання листа Міністерства соціальної політики України від 29.08.2018 року № 16643/0/2-18/37, доручення заступника голови Чернігівської обласної державної адміністрації 30.08.2018 року №04-09/5410 “Про організацію проведення в 2018 році Всеукраїнського профілактичного заходу “Урок” в Чернігівській області” та з метою виявлення дітей шкільного віку, не охоплених навчанням, усунення умов та причин даного явища, соціального захисту виявлених дітей, запобігання їх бездоглядності та безпритульності Батуринською міською радою будуть вжиті відповідні заходи.
А саме, служба у справах дітей Батуринської міської ради протягом вересня-жовтня ц.р. проводитиме у загальноосвтніх навчальних закладах рейд-перевірки в рамках Всеукраїнського профілактичного заходу “Урок” на території Батуринської об’єднаної територіальної громади.
Ухилення батьків або осіб, які їх замінюють, від виконання передбачених законодавством обов’язків щодо забезпечення необхідних умов життя, навчання та виховання неповнолітніх дітей тягне за собою попередження або накладення штрафу від одного до трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (стаття 184 КУпАП).