Батьки, не залишайте дітей без нагляду!!!

Дата: 20.09.2018 11:03

Нещастя з дітьми стається саме тоді, коли вони залишаються на самоті, а небезпека чатує на кожному кроці: вдома – коли працюють електропобутові прилади та є вільний доступ до сірників та запальничок, вибухонебезпечних предметів, хімічних речовин; на вулиці – в умовах стрімкого потоку транспорту; під час відпочинку – у лісі, горах, біля водоймищ. Діти стають заручниками обставин, а їх незнання елементарних правил безпеки нерідко стають першопричинами сумних та трагічних наслідків!

На жаль, статистика дуже сумна. Лише впродовж серпня-вересня поточного року троє малолітніх дітей віком від 2 до 3-х років (Сосницький, Бобровицький район та м. Носівка Чернігівської області), залишившись поза увагою дорослих, пішли з дому у невідомому напрямку та заблукали. Пошуки дітей тривали від 10 годин до 2 діб, на щастя всі малюки були знайдені, проте діти зазнали значної психологічної травми через перебування в таких ситуаціях.

Фото без опису

Шановні батьки, турбуйтесь про своїх дітей, проявляйте витримку та навчайте їх берегти своє життя та здоров'я. Пам'ятайте, що їх безпека залежить перш за все від вас самих!