Планові відключення електрики

Дата: 14.01.2019 09:07

Фото без опису

16 січня 2019 року з 8.00 до 17.00 буде відбуватися відключення світла в м. Батурин по вул. Пушкіна, вул. 70 Дивізї, вул. Корнієнка, вул. Набережна, вул. Кооперативна, вул. Грушевського, вул. Шевченка, вул. Соколова, вул. Кадуна, вул. Молодіжна, вул. Партизанська (вулиці з провулками), в Батуринській міській раді, Батуринській міській бібліотеці, Батуринському МБК, ФОП Жалдак (аптека), ФОП Жалдак (продуктовий магазин) ФОП Ровний, ФОП Ткаченко, ФОП Бурдюг, ФОП Макаренко, ФОП Русак, ФОП Литовченко, кафе Оболонь, ІКЦ Вітрила Міклухо-Маклая.

Більш детальна інформація про тимчасові планові відключення в електричних мережах ПАТ "Чернігівобленерго" знаходиться за посиланням: http://chernigivoblenergo.com.ua/?q=node/1469