Про скликання V сесії ІХ скликання міської ради

Дата: 13.01.2021 17:05

Згідно з розпорядженням міського голови скликається засідання V сесії ІХ скликання міської ради 26 січня 2021 року о 13 годині в приміщенні Батуринського міського будинку культури  (м. Батурин, вул. Партизанська, 14).

Пропонується наступний проєкт порядку денного:

1. Про проект рішення міської ради «Про внесення змін до рішення міської ради від 24.12.2020 року «Про бюджет Батуринської міської територіальної громади  на 2021 рік».

2. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

3. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо відновлення (встановлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

4. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо відновлення (встановлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

5. Про видалення небезпечних сухостійних дерев.

6. Про надання пільги щодо сплати податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки.

7. Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок  у власність.

8.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення.

9. Про внесення змін до рішення тридцять шостої сесії восьмого скликання Батуринської міської ради від 24.06.2020 № 20 «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку та орендної плати за землю на 2021 рік».

10. Про надання дозволу на виготовлення проектної документації.

На пленарне засідання міської ради запрошено спеціаліста відділу земельних відносин, комунального майна та житлово-комунального господарства, начальника фінансового відділу Батуринської міської ради, старост, першого заступника міського голови.