Про скликання VІІІ сесії ІХ скликання міської ради

Дата: 14.04.2021 16:02

Згідно з розпорядженням міського голови скликається VІІІ сесія ІХ скликання міської ради 22 квітня  2021 року о 13 годині в приміщенні Батуринського міського будинку культури  (м. Батурин, вул. Партизанська, 14).

Запропоновано такий проєкт порядка денного:

1.1. Про внесення змін до рішення міської ради від 24.12.2020 року «Про бюджет Батуринської міської територіальної громади  на 2021 рік».

1.2. Про внесення змін до статуту КП «Турбота» та затвердження його в новій редакції.

1.3. Про реорганізацію закладів освіти Батуринської міської ради.

1.4. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

1.5.Про затвердження технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості).

1.6. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування.

1.7. Про прийняття у фонд міської ради земельної ділянки.

1.8. Про укладення договору оренди земельної ділянки.

1.9. Про видалення небезпечних, сухостійних, фаутних дерев.

1.10. Про внесення змін до рішення 5 сесії 9 скликання Батуринської міської ради № 6 від 26.01.2021 року «Про надання дозволу на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність».

1.11. Про внесення змін до рішення 35 сесії 8 скликання Батуринської міської ради № 22 від 06.05.2020 року «Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність».

1.12. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості).

1.13. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) наданої у постійне користування.

1.14. Про внесення змін до договорів оренди земельних ділянок

1.15. Про припинення права постійного користування земельними ділянками

1.16. Про внесення змін до рішення 36 сесії 8 скликання Батуринської міської ради № 25 від 24.06.2020 року «Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність».

1.17. Про розробку технічної документації із землеустрою щодо проведення нормативної грошової оцінки земель населених пунктів Батуринської МТГ.

1.18. Про внесення змін до рішення 6 сесії 9 скликання Батуринської міської ради № 33 від 05.03.2021 року «Про надання дозволу на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність»

1.19. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність.

1.20. Про розгляд заяв гр. Шевченка В.А., гр. Шевченко А.Д.

1.21. Про створення при виконавчому комітеті Батуринської міської ради постійно діючої комісії із встановлення факту отруєння бджіл на території Батуринської МТГ.

1.22. Про затвердження структури та загальної чисельності виконавчого апарату Батуринської міської ради в новій редакції.

1.23.Про затвердження проектно-кошторисної документації

1.24. Про затвердження Програми соціальної підтримки сімей з дітьми, розвитку сімейних форм виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, попередження дитячої бездоглядності та безпритульності у Батуринській міській територіальній громаді на 2021 рік.

1.25. Про виконання бюджету Батуринської міської ради за І квартал 2021 року.

1.26. Про виконання Програми соціально-економічного розвитку Батуринської міської ради за І квартал 2021 року.

1.27. Про внесення змін до складу виконавчого комітету Батуринської міської ради.

На пленарне засідання міської ради запрошено  першого заступника міського голови, спеціаліста відділу земельних відносин, комунального майна та житлово-комунального господарства, начальника фінансового відділу Батуринської міської ради, старост, начальника служби у справах дітей.