З Днем працівників сільського господарства!

Дата: 19.11.2021 12:13

Шановні працівники сільського господарства, ветерани праці!

Батуринська міська рада щиро  вітає всіх вас  із професійним святом!

Відзначення Дня працівників сільського господарства - це визнання державою звитяжної хліборобської праці на благо України, це хвала мозолястим рукам селян, які знають справжню ціну хлібу! Це - свято усіх, хто розумом і руками, серцем і душею, у селі і в місті щодня долучається до важливих аграрних справ. Це - свято дбайливих господарів, незалежно від форм власності та господарювання. Це всенародне свято, адже від результатів праці всіх, хто присвятив себе цій нелегкій, але такій важливій галузі - механізаторів, тваринників, організаторів агропромислового виробництва - залежить здоров'я, добробут та достаток людей.

У всі часи ця праця була в пошані, а людей, доля яких пов'язана з мистецтвом сіяти і
вирощувати хліб, виробляти цінну і якісну продукцію, по праву називають годувальниками.
Завдяки вашій хазяйновитості, людським зусиллям, знанням і наполегливості живе село,
розвивається сільське господарство, яке є визначною складовою розвитку держави, запорукою  її процвітання.

Низький уклін всім вам за самовіддану працю, вірність обраній справі і вміння щиро любити рідну землю.

Хай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями наші ниви, хай втілюються в життя ваші плани, задуми та сподівання на радість вашим рідним, на благо розквіту рідної країни та піднесення добробуту всього українського народу!

Хай обходять вас стороною природні стихії, а ваші родини живуть у сімейному затишку, достатку й благополуччі!

Щиро бажаємо вам щастя, здоров’я, добробуту, невичерпної наснаги та подальших успіхів в ім’я розквіту України!

З глибокою повагою і вдячністю

Батуринський міський голова                                                                Леонід ДУША