ПРОЄКТ РІШЕННЯ Про Програму проведення робіт із землеустрою на 2022-2024 роки

• МІСЬКА РАДА
    • РАЙОНУ
    • ОБЛАСТІ

(шістнадцята сесія дев’ятого скликання)

06 грудня 2021 року                        м. Батурин                                       21

Про Програму проведення робіт із землеустрою на 2022-2024 роки

Керуючись ст. 26 Закону України  "Про  місцеве  самоврядування  в  Україні", Земельним кодексом України, Бюджетним кодексом України, Законом України «Про оцінку земель», міська рада вирішила:

1. Затвердити Програму проведення робіт із землеустрою.

2. Власникам земельних ділянок забезпечити виконання обов’язків та змісту добросусідства відповідно до вимог статей 91 та 103 Земельного кодексу України.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію у сфері регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

Міський голова                                                                            Леонід ДУША

Рішення 16 сесії Батуринської

міської ради  9 скликання

від 06.12.2021 року № 21

проведення робіт із землеустрою

1. Загальні положення

Програма розроблена на підставі Земельного кодексу України, Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  «Про землеустрій», «Про оцінку земель».

Програма спрямована на визначення необхідних обсягів фінансування проектно-вишукувальних робіт з розробки землевпорядної документації у 2022-2024 роках.

Головним розпорядником коштів Програми є Батуринська міська рада.

У цій Програмі наведені терміни вживаються у такому значенні:

• діяльність у сфері землеустрою - наукова, технічна, виробнича та управлінська діяльність органів державної влади, органів місцевого самоврядування, юридичних і фізичних осіб, що здійснюється при землеустрої;
  • проект землеустрою - сукупність економічних, проектних і технічних документів щодо обґрунтування заходів з використання та охорони земель, які передбачається здійснити за таким проектом;
  • технічна документація із землеустрою - сукупність текстових та графічних матеріалів, що визначають технічний процес проведення заходів з використання та охорони земель без застосування елементів проектування;
  • план топографі?чний — зображення на площині проекції звичайно у великому масштабі обмеженої ділянки місцевості, без врахування кривизни земної поверхні. Топографічні плани створюються в масштабах 1:5000, 1:2000, 1:1000 і 1:500.

2. Мета програми

Метою Програми є:

• розроблення проектів землеустрою, щодо відведення земельних ділянок у комунальну власність на території Батуринської МТГ;
  • розроблення технічної  документації  із  землеустрою: щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), щодо встановлення меж частини  земельної  ділянки,  на  яку поширюються права суборенди, сервітуту, щодо  поділу  та об’єднання земельних ділянок, щодо інвентаризації земель, щодо проведення нормативної грошової оцінки населених пунктів;
  • створення топографічних планів у графічній та цифровій формах на території Батуринської МТГ.

3. Строк та етапи виконання  програми

Строки виконання Програми проведення робіт із землеустрою на території  Батуринської МТГ  2022-2024 роки.

Етапи виконання:

• розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок або розроблення технічної  документації  із  землеустрою: щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), щодо встановлення меж частини  земельної  ділянки,  на  яку поширюються права суборенди, сервітуту, щодо  поділу  та об’єднання земельних ділянок, щодо інвентаризації земель, щодо проведення нормативної грошової оцінки населених пунктів згідно договору та акту виконаних робіт;
  • фінансування виконання робіт з проведення робіт із землеустрою
  • фінансування виконання чергових проектно-кошторисних завдань.

4. Ресурсне забезпечення програми

Кошти  на  виконання   програми  спрямовуються  міським  бюджетом  та  з інших  джерел  не  заборонених  законодавством.

Орієнтовні обсяги фінансування

44,40 тис. грн.

2022 рік

2023 рік

2024 рік

14,00 тис. грн.

14,80 тис. грн.

15,60 тис. грн.

Протягом періоду дії програми обсяг фінансування програми за рахунок коштів загального фонду бюджету міської ради може змінюватися відповідно до рішень міської ради про внесення змін до міського бюджету.

5. Організація управління та контролю за ходом виконання програми

Батуринська міська рада проводить перерахунок коштів по даній Програмі згідно укладеної угоди та акту виконаних робіт.

Виконавець Програми несе відповідальність за правильність оформлення розрахункових документів.

Відділ земельних відносин, комунального майна та житлово-комунального господарства Батуринської міської ради здійснює координацію передбачених Програмою заходів і подає узагальнену інформацію про хід виконання Програми постійній комісії Батуринської міської ради з у сфері регулювання земельних відносин та охорони навколишнього середовища, яка здійснює контроль за ходом її виконання.

6. Очікувані кінцеві результати виконання програми

Проведення робіт із землеустрою щодо відведення земельних ділянок у комунальну власність, розроблення технічної документації  із  землеустрою: щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), щодо встановлення меж частини  земельної  ділянки,  на  яку поширюються права суборенди, сервітуту, щодо  поділу  та об’єднання земельних ділянок, щодо інвентаризації земельних ділянок; щодо проведення нормативної грошової оцінки населених пунктів на території Батуринської МТГ надасть змогу здійснити оформлення сукупності нормативно-правових, економічних, технічних документів щодо обґрунтування заходів з використання та охорони земель територіальної громади для подальшого їх відчуження або надання права користування.

Міський голова                                                                             Леонід ДУША