Про скликання ХVІІІ сесії ІХ скликання міської ради

Дата: 14.01.2022 14:57

24 січня 2022 року о 13 годині в приміщенні Батуринської міської бібліотеки (м. Батурин, вул. ім. В. Ющенка, 43) з урахуванням вимог постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-l9, спричиненої короно-вірусом SARS-CoV-2», з внесеними змінами відбудеться засідання ХVІІІ сесії ІХ скликання міської ради .

До розгляду сесії пропонуються наступні питання:

1. Про внесення змін до рішення міської ради від 24.12.2020 року «Про бюджет Батуринської міської територіальної громади на 2021 рік» 25506000000 (код бюджету).
  2. Про продовження строкового договору з директором СКП «Мрія»
  3. Про зміну адреси виборчої дільниці в с. Городище.
  4. Про надання дозволу на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність.
  5. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.
  6. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо відновлення (встановлення) меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості).