Інформація для споживачів газу

Дата: 27.05.2022 10:26

Де на Чернігівщині можна придбати газове обладнання

Люди звертаються з питаннями про те, де можна придбати газове обладнання, адже багато магазинів у Чернігові та області досі не відновили повністю своєї роботи, або ж відсутні поставки. Таке обладнання можна придбати через всі Клієнтські простори 104.ua в регіоні – газові котли, колонки, плити, водонагрівачі (бойлери), радіатори опалення, димоходи, сигналізатори газу та модеми тощо.

• Чернігів, просп. Перемоги, 108-а
  • Бахмач, вул. Соборності, 17/3
  • Бобровиця, вул. Олега Бичка, 10
  • Борзна, вул. Ганни Барвінок, 7
  • Козелець, вул. Промислова, 4
  • Корюківка, вул. Бульварна, 13
  • Мена, вул. Приозерна, 4
  • Ніжин, вул. Воздвиженська, 4
  • Носівка, вул. Польова, 2
  • Прилуки, вул. Юрія Коптєва, 6-а
  • Семенівка, вул. Березова Роща, 28
  • Городня, вул. Троїцька, 3
  • Остер, вул. Низова, 1-а

З обладнанням можна також ознайомитися й обрати в інтернет-маркеті 104.ua.

Крім того, «Чернігівгаз» відновив надання послуг з технічного обслуговування внутрішньобудинкових мереж за договорами – в тих будинках, які не постраждали від бойових дій, але люди хочуть перевірити справність систем і обладнання. ТО необхідно проводити щорічно, щоб впевнитися у безпечності користування будинковими газовими мережами та приладами і вчасно усунути несправності.  Це ринкова послуга, її можна замовити у організацій, які мають відповідні дозволи. Замовити таку послугу у «Чернігівгазу» можна також через Клієнтські простори.

В будинках, які постраждали внаслідок бойових дій, будинкові мережі «Чернігівгаз» ремонтує безкоштовно для споживачів, якщо масштаби пошкоджень  дозволяють їх відремонтувати.