Дата: 08.07.2022 14:40

Фото без описуБатуринська міська рада з глибоким сумом повідомляє про ще одного нашого земляка, який загинув на війні з російськими окупантами.

Боронивши рідну землю, під час виконання бойового завдання в найгарячішій точці бойових дій на Бахмутівському напрямку 5липня близько 21-ї години героїчною смертю загинув житель міста Батурин Григорій Ситник.

Народився він 23 лютого у 1969 році в смт.Батурин у багатодітній сім’ї. З 1976 по 1984 роки навчався в Батуринській середній  школі. Потім здобував професію токаря на Бахмацькому заводі «Хіммаш». На початку 90-х років проходив строкову військову  службу у Казахстані, служив десантником.

Тривалий час працював охоронцем у Києві.

З перших днів російсько-української війни  Григорій не вагаючись  пішов добровольцем  у Збройні Сили України.

Його бойовий шлях розпочався на рідній Чернігівщині. Деякий час захищав місто  Миколаїв,  потім- Донеччину. Він рятував тисячі  мирних українців ціною свого життя.

Григорій був справжнім патріотом своєї Батьківщини, мужнім воїном.

Його життя  трагічно обірвалося під Бахмутом…

Україна втратила свого захисника-героя…, що повернеться до рідної хати  білим лебедем.

Без батька залишилася донька, брати й сестри без улюбленого брата.

Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким Героя. Царство йому небесне і вічна пам’ять!

Безсмертний подвиг захисника Батуринська громада пам’ятатиме завжди!

Герої не вмирають!!!

_______________________________________________________________

Про церемонію прощання з Героєм буде повідомлено додатково.