Про обстеження умов проживання дітей

Дата: 31.10.2022 15:03

З метою обстеження умов проживання дітей ВПО, багатодітних родин, батьків дітей, які опинились у СЖО, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування 28 жовтня 2022 року був проведений рейд по території Красненського та Митченківського старостинських округів інспекторами з ДСНС Ніжинського РЗГУ, інспектором з Ювенальної превенції , завідувачем відділення соціальної роботи «ЦНСП» та начальником Служби у справах дітей Батуринської міської ради.

В ході перевірки було обстежено 12 родин. Проведено роз’яснювальні бесіди щодо користування пічним опаленням на період холодів, попереджено про небезпечність користування несправною електричною  проводкою тощо. Спеціалістами з соціальної роботи нагадали про забезпечення прав і законних інтересів дітей, про виконання батьками їхніх обов’язків.

На одну сім’ю було складено адміністративний протокол про невиконання батьками обов’язків.