Щороку діти чекають приходу Святого Миколая та Новорічних свят, бо з ними асоціюється завжди віра в чудо!

Дата: 30.12.2022 14:00

Фото без опису

Традиційно щорічно в нашій громаді діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти, які опинилися в складних життєвих обставинах та діти ВПО отримують солодкі подарунки. Так і цього року, відповідно до програми Батуринської міської ради «Програма соціальної підтримки сімей з дітьми, розвитку сімейних форм виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, попередження дитячої бездоглядності та безпритульності у Батуринській міській територіальній громаді на 2022-2024 роки» 57 дітей громади пільгових категорій отримали солодощі до Дня Святого Миколая та Нового року. Приємно було бачити щасливі обличчя дітей, які, щоб там не було, заряджають нас з вами, дорослих, позитивом, щирістю і вірою в те, що мрії обов’язково збуваються.

Віримо, що спільне для всіх українців бажання здійсниться у 2023 році!!! Що світло обов’язково переможе темряву!