Привітання дітей Батуринської МТГ

Дата: 01.06.2023 14:27

Фото без опису

Сьогодні в цей важкий воєнний час, коли на полі бою вирішується доля нашої Батьківщини, ми не повинні забувати про маленьких мешканців України. 1 червня світ відзначає День захисту дітей, який  має на меті привернути увагу до захисту їхніх прав. Цього дня варто вкотре нагадати, що саме ми, дорослі, відповідаємо за добробут та щастя своїх чад, тому турбота про них і захист їхніх прав є нашим головним обов’язком!

Діти! Ви майбутнє нашої держави, яке формується у сьогоденні. Тому наполегливо оволодівайте знаннями, творчо мисліть, розвивайте свої здібності, щоб стати гідними громадянами України!

Так хочеться, щоб кожне маленьке серце не було обділене любов’ю, турботою і батьківською ласкою. Нехай якнайшвидше настане довгоочікувана перемога і запанує мирне щасливе дитинство !

До Дня захисту прав дітей 31 дитина Батуринської міської територіальної громади, які мають статус дитини-сироти, дитини, позбавленої батьківського піклування та які опинились в СЖО, а також діти ВПО отримали солодкі подарунки.

Фото без опису