ЗБІР ПРОПОЗИЦІЙ ГРОМАДСЬКОСТІ ДО ПРОЄКТУ

Дата: 12.12.2023 15:00

ПРОГРАМА КОМПЛЕКСНОГО ВІДНОВЛЕННЯ ТЕРИТОРІЇ БАТУРИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

Виконавчий комітет Батуринської  міської  ради  на  виконання  вимог ст. 15 2 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», постанови Кабінету Міністрів України від 14.10.2022 р. № 1159 «Про затвердження Порядку розроблення, проведення громадського обговорення, погодження програм комплексного відновлення області, території територіальної громади (її частини) та внесення змін до них», для забезпечення публічності та прозорості повідомляє про оприлюднення на веб-сайті та на офіційних сторінках у соціальних мережах Батуринської міської ради рішення виконавчого комітету Батуринської міської ради від 7 грудня 2023 року 4 «Про розробку Програми комплексного відновлення території Батуринської міської територіальної громади на 2024-2028 роки», перегляд рішення за посиланням:

Сьогодні кожний з вас має можливість долучитись до формування бачення нашої громади у майбутньому, виходячи з особливостей нашої місцевості, структури забудови, нашої культури та історії.

Долучайтесь, якщо:

• Вам не байдуже майбутнє нашої громади
  • У Вас є ідеї та пропозиції щодо її розвитку
  • Ви хочете взяти участь у прийнятті рішень

Пропозиції громадськості до проєкту Програми комплексного відновлення території Батуринської міської територіальної громади просимо надавати протягом 30 днів з 15 грудня 2023 року до 15 січня 2024 року включно в письмовому вигляді до Батуринської міської ради на поштову адресу: 16512, м. Батурин, вул. ім.В.Ющенка, 30 або на електронну адресу: baturin-mrada@ukr.net або надсилати за посиланням у анкеті: