Шановні мешканці Батуринської міської територіальної громади!

Дата: 25.12.2023 09:00

Шановні мешканці Батуринської міської територіальної громади!

Вітаю вас з  прийдешніми святами  та Різдвом Христовим.

Різдво Христове ми зустрінемо в умовах війни, а тому гучні святкування та салюти будуть недоречними. Але зовсім відмовлятися від свят не варто, бо їх можна традиційно відзначити в тісному родинному колі.

Різдво – це життя і надія, це душа відкрита радощам близьких людей, це наш зв’язок з тими, хто захищає Україну та з тими, хто втратив домівку і потребує нашого прихистку.

Кожен з нас і в ці дні чекає маленького дива і кожен може зробити маленьке диво для іншого.

Нехай ці свята наповнять наші серця життєдайною силою та всеперемагаючою любов’ю, принесуть у кожну оселю родинне тепло, мир і злагоду, щедро обдарують міцним здоров’ям, добробутом та Господньою ласкою.

Бажаю щасливих, сповнених світла і любові Різдвяних свят та омріяної Перемоги! Нехай у ваших серцях не гасне різдвяний вогонь любові, віри та оптимізму, а Боже Благословення наповнить та окрилить усі життєві кроки! Міцного здоров’я вам, благополуччя та мирного неба над усією Україною.

Міський голова                                                            Леонід ДУША