Дата: 05.01.2024 13:40

Другий рік поспіль USAID в межах Ініціативи «Стійкість сільського господарства» (АГРІ-Україна) надаватиме домогосподарствам у постраждалих від війни громадах та вимушеним переселенцям безкоштовне насіння овочів напередодні весняної посівної. До реалізації цього проекту вже долучилися компанії Bayer, яка надала 1 032 кг насіння овочів, а також компанія Syngenta. Подальший розподіл та доставку насіння забезпечить Всеукраїнська асоціація громад.

Насіння овочів отримають не лише мешканці деокупованих та прифронтових громад, а й вимушені переселенці, а також представники соціально вразливих верств населення (багатодітні сім’ї, малозабезпечені тощо) з інших регіонів, які мають присадибні ділянки.

Для подачі заявки для отримання насіння просимо звертатися до Батуринської міської ради або старостинських округів Батуринської міської територіальної громади до 15 січня 2024 року.