Благодійна організація «Благодійний фонд «АЛЬПС Рeзілієнс Україна»

Дата: 03.06.2024 10:47

Благодійна організація «Благодійний фонд «АЛЬПС Рeзілієнс Україна» — представник міжнародної організації, яка займається гуманітарною допомогою, зараз реалізовує проєкт «Заходи з підтримки дітей, інформування про мінну небезпеку та допомога постраждалим у Київській, Житомирській, Чернігівській, Сумській та Харківській областях (Пріоритет II)» за підтримки Гуманітарного Фонду України та Організації Об’єднаних Націй (ООН).

Благодійний фонд пропонує співпрацю в рамках цього проекту – надання безготівкової фінансової допомоги в розмірі 8886 грн. 85 коп. сімʼям з Чернігівської області, які виховують дітей з інвалідністю, сімʼї з низьким доходом, багатодітні, внутрішньо переміщених осіб, сімʼї, які перебували в окупації та не отримували грошової благодійної допомоги від ООН починаючи з 24.02.2022 року.

Форма для отримання виплат для дітей : https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=aad-b208kE-Ze2ddxkgc3ct7WCqmzkNCvCjd57BMuiBUNjJDUENWWTVSOU4yUDNNMUswTUNWRjZNUy4u

Перелік документів для подальшого оформлення фінансової допомоги:

• Заява на імʼя Голови Фонду про надання благодійної допомоги;
  • Скан-копії Паспорта батька / матері / опікуна (1 та 2 сторінка, або обидві сторони |D-картки);
  • Копія сторінки паспорта з місцем реєстрації або довідка про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи;
  • Індивідуальний податковий номер;
  • Підтвердження батьківства /опікунства (свідоцтво про народження або довідка про встановлення опікунства);
  • Довідка з банку з реквізитами для зарахування коштів.

Документи, скан-копії яких мають бути надані за наявность:

• Посвідчення багатодітної родини:
  • Документ, який підтверджує інвалідність дитини.

Для додаткової інформації та контактування у будні з 10 до 17 год:

Контактний телефон: +38(099)736-06-08

info.ua@alpsresilience.com