До уваги органів місцевого самоврядування /військових адміністрацій та військово-цивільних адміністрацій

Дата: 21.08.2024 09:18

Головне управління ДПС у Чернігівській області повідомляє, що відповідно до підпункту 12.4.6 пункту 12.4 статті 12 Податкового кодексу України (далі - Кодекс) постановою Кабінету Міністрів України від 19 грудня 2023 року № 1333 затверджено Порядок подання інформації щодо рішень про встановлення податкових пільг із сплати місцевих податків та/або зборів, прийнятих на підставі заяв платників податків про визнання земельних ділянок непридатними для використання у зв’язку з потенційною загрозою їх забруднення вибухонебезпечними предметами (далі - Постанова № 1333, Порядок).

Згідно з Порядком сільські, селищні, міські ради, військові адміністрації та військово-цивільні адміністрації подають інформацію щодо рішень контролюючим органам за місцезнаходженням земельних ділянок протягом 10 календарних днів з дня прийняття відповідного рішення за формою згідно з додатком до Порядку.

Постанова № 1333 розміщена на вебпорталі ДПС у розділі «Законодавство / Податки, збори, платежі / Місцеві податки/ Плата за землю (у складі податку на майно)/ Нормативно-правові акти».

Пресслужба Головного управління  ДПС у Чернігівській області