Батуринська об'єднана територіальна громада
Чернігівська область, Ніжинський район

РІШЕННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ

Дата: 15.07.2024 11:11
Кількість переглядів: 6

 

УКРАЇНА

Б А Т У Р И Н С Ь К А   М І С Ь К А   Р А Д А

Н І Ж И Н С Ь К О Г О   Р А Й О Н У

Ч Е Р Н І Г І В С Ь К О Ї   О Б Л А С Т І

Р І Ш Е Н Н Я

(тридцять восьма сесія дев¢ятого скликання)

 

12 липня 2024 року                      м. Батурин                                     № 31

 

Про розроблення Комплексного плану

просторового розвитку території

Батуринської територіальної громади

 

Керуючись п. 42 частини 1 ст. 26, ст. 47 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 13 Закону України «Про архітектурну діяльність», ст. 17 Закону України «Про основи містобудування», ст. 16, 161, 20, 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Законом України «Про стратегічну екологічну оцінку», Законом України «Про землеустрій», Постановою Кабінету Міністрів України від 01.09.2021 р. № 926 «Про затвердження Порядку розроблення, оновлення, внесення змін та затвердження містобудівної документації», п. 5 Постанови  Кабінету Міністрів України від 28.07.2021 р. № 853 «Порядок та умови надання субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам на розроблення комплексних планів просторового розвитку територій територіальних громад», Постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 №555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», Постановою Кабінету Міністрів України від 09.06.2021 р. № 632 «Про визначення формату електронних документів комплексного плану просторового розвитку території територіальної громади, генерального плану населеного пункту, детального плану території», розглянувши проект рішення «Про розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Батуринської територіальної громади», затверджений виконавчим комітетом Батуринської міської ради  № 55 від 22.05.2024 року

Батуринська міська рада ВИРІШИЛА:

 

  1. Розробити Комплексний план просторового розвитку території Батуринської територіальної громади (далі – Комплексний план), та оновити генеральний план та історико-архітектурний опорний план адміністративного центру громади – міста Батурин.
  2. Визначити відділ містобудування та архітектури Батуринської міської ради замовником розроблення Комплексного плану(в редакції згідно рішення 44 сесії 9 скликання від 12.03.2025 року № ??).
  3. Створити тимчасовий консультативно-дорадчий орган виконавчого комітету Батуринської міської ради – робочу групу з формування завдання на розроблення Комплексного плану.
  4. Затвердити Положення про робочу групу з формування завдання на розроблення Комплексного плану (Додаток 1).
  5. Доручити виконавчому комітету Батуринської міської ради:
    1. у встановленому законодавством порядку повідомити про початок розроблення Комплексного плану;
    2. забезпечити дотримання процедури підготовчого етапу розроблення Комплексного плану у відповідності до завдань та строків, визначених в Календарному плані (Додаток 2);
    3. сформувати персональний склад робочої групи з формування завдання на розроблення Комплексного плану з дотриманням наступних вимог:
  • частка членів, що представляють Батуринську міську раду та виконавчі органи Батуринської міської ради, не повинна перевищувати половину складу робочої групи плюс одна особа;
  • забезпечити участь у робочій групі принаймні одного представника від кожного з населених пунктів, розташованих на території територіальної громади, який не є співробітником виконавчого органу;
  • допускається представлення одним членом робочої групи інтересів кількох суміжних населених пунктів територіальної громади;
  • строк приймання заявок на участь у робочій групі має становити не менше 10 робочих днів з дня інформування про вимоги до персонального складу робочої групи та порядок подання кандидатур до неї.
    1. забезпечити врахування при розробленні завдання на розроблення Комплексного плану пропозицій щодо переліку та значень індикаторів (Додаток 3);
    2. оприлюднити прогнозовані наслідки розроблення Комплексного плану (Додаток 4);
    3. у встановленому законодавством порядку визначити джерела фінансування, строки розроблення та розробника Комплексного плану;
    4. здійснювати контроль за розробленням Комплексного плану;
    5. забезпечити здійснення стратегічної екологічної оцінки Комплексного плану;
    6. забезпечити проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення Комплексного плану;
    7. узгодити проект Комплексного плану з органами місцевого самоврядування, що представляють інтереси суміжних територіальних громад, в частині врегулювання питань щодо територій спільних інтересів;
    8. забезпечити розгляд проекту Комплексного плану обласною архітектурно-містобудівною радою при Управлінні містобудування та архітектури Чернігівської обласної державної адміністрації;
    9. забезпечити подання проекту Комплексного плану експертній організації для проведення експертизи;
    10. забезпечити погодження відповідних проектних рішень комплексного плану відповідно до Земельного кодексу України;
    11. розроблений та погоджений у визначеному чинним законодавством порядку проект Комплексного плану подати Батуринській міській раді на затвердження.
  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на голів постійної комісії з питань бюджету, фінансів та соціально – економічного розвитку та постійної комісії у сфері регулювання земельних відносин та охорони навколишнього середовища Батуринської міської ради.

 

Міський голова                                                                       Леонід ДУША

 

 

Додаток № 1 до рішення 38 сесії 9 скликання Батуринської міської ради від 12.07. 2024 року  № 31

 

ПОЛОЖЕННЯ
про робочу групу з формування завдання на розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Батуринської міської територіальної громади

  1. Це Положення визначає основні завдання, повноваження та вимоги до персонального складу Робочої групи із формування завдання на розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Батуринської міської територіальної громади (далі – Робоча група), а також порядок організації її роботи.
  2. Робоча група є тимчасовим консультативно-дорадчим органом виконавчого комітету Батуринської міської ради, створеним з метою забезпечення проведення та опрацювання результатів громадського обговорення з формування завдання на розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Батуринської міської територіальної громади (далі – Комплексний план).
  3. Робоча група у своїй діяльності керується Конституцією України, законами України, указами Президента України та постановами Верховної Ради України, прийнятими відповідно до Конституції та законів України, актами Кабінету Міністрів України, іншими актами законодавства України та цим Положенням.
  4. Робоча група формується з представників Батуринської міської ради, виконавчих органів Батуринської міської ради, органів державної влади, державних та комунальних підприємств, установ та організацій, органів самоорганізації населення, громадських організацій, інших заінтересованих сторін у складі не менш як п’ять осіб і не більш як 21 особа, з непарною кількістю членів.

У персональному складі Робочої групи частка членів, що представляють Батуринську міську раду та виконавчі органи Батуринської міської ради, не повинна перевищувати половину складу робочої групи плюс одна особа.

До персонального складу Робочої групи має входити принаймні один представник від кожного з населених пунктів Батуринської міської територіальної громади, який не є співробітником виконкому, допускається представлення одним членом робочої групи інтересів кількох суміжних населених пунктів територіальної громади.

  1. Персональний склад Робочої групи затверджується виконавчим комітетом Батуринської міської ради.
  2. Голова Робочої групи головує на її засіданнях, контролює виконання покладених на Робочу групу завдань.
  3. У разі відсутності голови Робочої групи його обов’язки виконує заступник голови Робочої групи, який головує на її засіданнях. У разі відсутності голови та його заступника головуючий обирається з числа присутніх членів Робочої групи шляхом голосування.
  4. Секретар Робочої групи готує необхідні матеріали для роботи Робочої групи, забезпечує оповіщення членів Робочої групи про дату, час та місце проведення засідань Робочої групи, відповідає за ведення та оформлення протоколу засідання Робочої групи.
  5. Формою роботи Робочої групи є засідання, що скликаються її головою у разі потреби, у тому числі в дистанційному форматі.
  6. Засідання Робочої групи вважається правомочним, якщо в ньому бере участь не менше двох третин від загального складу Робочої групи.
  7. Рекомендації Робочої групи вважаються прийнятими, якщо за них проголосувало більше половини від присутніх на засіданні.
  8. Рекомендації Робочої групи, прийняті в межах її компетенції, оформлюються протоколом, який підписується головою, заступником голови або головуючим та секретарем.
  9. Основними завданнями Робочої групи є:
  • визначення загальних пріоритетів просторового розвитку територіальної громади, у тому числі формулювання бачення перспектив розвитку територіальної громади, складання переліку пріоритетів довгострокового розвитку та визначення основних заходів щодо сприяння залученню інвестицій, поліпшення умов життєдіяльності та господарської діяльності;
  • визначення тематичних напрямів проведення стратегічної сесії з формування завдання на розроблення комплексного плану;
  • визначення переліку основних заінтересованих сторін у розвитку територіальної громади;
  • забезпечення інформування мешканців територіальної громади та визначених заінтересованих сторін розвитку територіальної громади на веб-сайті Батуринської міської ради та веб-сайті замовника про дату проведення стратегічної сесії та порядок відбору її учасників (не пізніше ніж за 15 робочих днів до визначеної дати її проведення);
  • визначення порядку та здійснення відбору учасників стратегічної сесії з урахуванням вимог пп. 12 п. 42 Порядку розроблення, оновлення, внесення змін та затвердження містобудівної документації;
  • проведення стратегічної сесії відповідно до вимог пп.12 п.42 Порядку розроблення, оновлення, внесення змін та затвердження містобудівної документації;
  • узагальнення напрацювань стратегічної сесії та коментарів до них у вигляді протоколу стратегічної сесії та розміщення його на веб-сайті Батуринської міської ради;
  • підготовка проекту завдання на розроблення Комплексного плану відповідно до вимог Порядку розроблення, оновлення, внесення змін та затвердження містобудівної документації на основі протоколу стратегічної сесії.
  1. Робоча група має право:
  • отримувати інформацію, необхідну для формування завдання на розроблення Комплексного плану, в органах місцевого самоврядування і державної влади, організаціях, установах та підприємствах, що провадять діяльність на території Батуринської міської територіальної громади, незалежно від їх відомчого підпорядкування, форми власності та господарювання;
  • проводити опитування громадян чи проводити іншу діяльність з вивчення громадської думки щодо Комплексного плану та перспектив просторового розвитку території громади;
  • проводити роз’яснювальну роботу серед жителів громади з питань розроблення і втілення Комплексного плану та його значення для розвитку територіальної громади.
  1. Члени Робочої групи несуть особисту відповідальність за достовірне і своєчасне опрацювання отриманих документів і матеріалів та висунення пропозицій, що стосуються виконання завдань з формування завдання на розроблення Комплексного плану.

 

 

Спеціаліст відділу земельних відносин, комунального майна та жкг Батуринської міської ради:

Вячеслав ПОБОЖИЙ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток № 2 до рішення 38 сесії 9 скликання Батуринської міської ради від 12.07. 2024 року № 31

 

Календарний план

підготовчих процедур для розроблення Комплексного плану

з/п

Завдання підготовчого етапу розроблення Комплексного плану

Строк

проведення
(робочі дні)

1

Інформування через місцеві засоби масової інформації, соціальні мережі та веб-сайт Батуринської міської ради про початок розроблення Комплексного плану, порядок і строки внесення пропозицій до нього фізичними та юридичними особами

Не менше 15 робочих днів з дати оприлюднення

2

Інформування мешканців територіальної громади шляхом розміщення інформаційного повідомлення на веб-сайті Батуринської міської ради щодо проведення громадських обговорень з формування завдання на розроблення комплексного плану, яке містить інформацію про вимоги до персонального складу робочої групи та порядку подання кандидатур до неї

Не менш як протягом 10 робочих днів від дати публікації відповідного повідомлення

3

Вжиття заходів до отримання доступу до всіх чинних кадастрів та реєстрів.

Отримання відомостей щодо державних та регіональних інтересів, інтересів суміжних територіальних громад шляхом подання запитів до виконавчих органів суміжних територіальних громад та Чернігівської ОДА.

Формування переліку раніше розробленої містобудівної документації та документації із землеустрою, документів державного планування, затверджених Батуринською міською радою (концепцій, стратегій, проектів, програм, інших документів щодо сучасного стану та планів розвитку відповідних територій), переліку намірів суб’єктів містобудівної діяльності, інженерно-геодезичних, інженерно-геологічних, інженерно-гідрометеорологічних вишукувальних, проектно-вишукувальних, планувальних та інших робіт та досліджень на території громади.

Вимог щодо строків проведення не встановлено. Однак слід враховувати, що ці завдання мають бути виконані та їх результати враховані до часу проведення стратегічної сесії. При цьому отримання державних інтересів має вкладатися в період 30 робочих днів від отримання ОДА запиту від громади. Відповідно пропонується розпочинати одразу після затвердження рішення про розроблення КП та закладати 6-8 тижнів на виконання.

 

4

Формування та затвердження персонального складу Робочої групи з формування завдання на розроблення Комплексного плану та розміщення рішення про затвердження персонального складу на веб-сайті Батуринської міської ради.

Впродовж 5 діб після завершення збору заяв на участь в робочій групі (завдання №2)

5

Визначення Робочою групою переліку основних заінтересованих сторін у розвитку територіальної громади та порядку відбору учасників стратегічної сесії.

Інформування мешканців територіальної громади та визначених заінтересованих сторін на веб-сайті Батуринської міської  ради про дату проведення стратегічної сесії та порядок відбору її учасників.

 

Не пізніше ніж за 15 робочих днів до визначеної дати проведення стратегічної сесії

6

Визначення Робочою групою загальних пріоритетів просторового розвитку територіальної громади, у тому числі формулювання бачення перспектив розвитку територіальної громади, складання переліку пріоритетів довгострокового розвитку та визначення основних заходів щодо сприяння залученню інвестицій, поліпшення умов життєдіяльності та господарської діяльності.

Визначення робочою групою тематичних напрямів громадського обговорення.

Опрацювання пропозицій фізичних та юридичних осіб щодо розроблення Комплексного плану.

Розміщення на веб-сайті Батуринської міської ради інформації щодо отриманих пропозицій до Комплексного плану від фізичних та юридичних осіб із дотриманням вимог Закону України “Про захист персональних даних” та забезпеченням можливості коментування користувачами веб-сайтів.

Здійснення відбору учасників стратегічної сесії.

 

 

 

 

Вимог щодо строків проведення не встановлено. Рекомендується розпочинати виконання з дати затвердження персонального складу робочої групи та завершувати до дати проведення стратегічної сесії

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7

Інформування на веб-сайті Батуринської міської ради мешканців територіальної громади та визначених заінтересованих сторін у розвитку територіальної громади про час та місце проведення стратегічної сесії.

Не пізніше ніж за 5 робочих днів до визначеної дати її проведення

8

Проведення стратегічної сесії

В Календарному плані рекомендується закласти період, в який має бути проведена стратегічна сесія, щоб надалі робоча група могла визначитися з більш вдалим днем для максимального залучення зацікавлених сторін

9

Узагальнення Робочою групою напрацювань стратегічної сесії у вигляді проекту протоколу стратегічної сесії

Вимог щодо строків проведення не встановлено. Рекомендується закладати з запасом об’єктивно необхідний час для формування протоколу стратегічної сесії

10

Розміщення протоколу стратегічної сесії на веб-сайті Батуринської міської ради із забезпеченням можливості коментування користувачами веб-сайту

Період прийому коментарів до протоколу має становити не менш 10 робочих днів

11

Опрацювання Робочою групою коментарів до протоколу стратегічної сесії, доопрацювання і затвердження протоколу та оприлюднення його на веб-сайті Батуринської міської ради.

Вимог щодо строків проведення не встановлено. Рекомендується закладати з запасом об’єктивно необхідний час для виконання

12

Підготовка проекту завдання на розроблення комплексного плану на основі протоколу стратегічної сесії.

Вимог щодо строків проведення не встановлено. Рекомендується закладати з запасом об’єктивно необхідний час для виконання

13

Схвалення робочою групою проекту завдання на розроблення комплексного плану не менш як двома третинами голосів від свого затвердженого складу та затвердження проекту завдання на розроблення комплексного плану замовником, публікація завдання на веб-сайті  Батуринської міської  ради.

Вимог щодо строків проведення не встановлено. Рекомендується закладати з запасом об’єктивно необхідний час для виконання

14

Визначення джерел фінансування комплексного плану

Вимог щодо строків проведення не встановлено. Рекомендується закладати з запасом об’єктивно необхідний час для виконання

15

Проведення тендерних закупівель щодо розроблення Комплексного плану та визначення розробника з урахуванням положень, встановлених Законом України «Про публічні закупівлі»

Вимог щодо строків проведення не встановлено. Рекомендується закладати з запасом об’єктивно необхідний час для виконання

16

Публікація на веб-сайті календарного плану виконання робіт з розроблення комплексного плану відповідно до укладеного договору на розроблення комплексного плану

Вимог щодо строків проведення не встановлено. Рекомендується закладати з запасом об’єктивно необхідний час для виконання

 

Спеціаліст відділу земельних відносин, комунального майна та жкг Батуринської міської ради:

Вячеслав ПОБОЖИЙ

 

 

Додаток № 3 до рішення 38 сесії 9 скликання Батуринської міської ради від 12.07. 2024 року  № 31

 

Пропозиції щодо переліку та значень індикаторів розвитку території
Батуринської міської територіальної громади


з/п

Показник

Одиниці виміру

Існуючий стан

(2023 рік)

Бажане значення

1. Виробничий сектор (промисловість, сільське господарство)

1.1

Кількість роботодавців

шт.

65

Збільшення

1.2

Промислові території, що не використовуються

га

100

Зменшення

1.3

Кількість робочих місць

од.

1000

Збільшення

1.4

Кількість самозайнятого населення

осіб

50

Збільшення

 

2. Oxoрона історичного середовища та туризм

2.1

Кількість пам'яток історичного і культурного значення

об'єктів

47

Збільшення

2.2

Кількість туристів

осіб на добу

50

Збільшення

2.3

Туристичні маршрути, в т.ч. для пішого та велосипедного туризму

кількість

маршрутів

0

Збільшення

2.4

Об’єкти зеленого туризму

кількість

 

1

Збільшення

2.5

Садиби зеленого туризму

кількість

0

Збільшення

2.6

Суб’єкти туризму

кількість

3

Збільшення

2.7

Інфраструктура для туризму

кількість

 

5

Збільшення

2.8

Діджиталізація туризму

кількість

0

Збільшення

3. Громадські простори

3.1

Наявні якісні громадські простори для короткочасного відпочинку населення

шт.

11

Збільшення

3.2

Об’єкти івент-простору та коворкінгу

шт.

5

Збільшення

4. Мобільність та транспорт

4.1

Сполучення громадським транспортом населених пунктів громади з адміністративним центром

шт.

7

26

4.2

Велосипедна інфраструктура

км

0

Збільшення

4.3

Площа асфальтованих доріг, які потребують капітального ремонту

кв.м

100000

Зменшення до 0

5. Екологія

5.1

Наявні природно-заповідні території

га

323,0

Збільшення

5.2

Площа встановлених проектами землеустрою прибережних захисних смуг водних об’єктів

%

0

100

5.3

Площа зелених зон загального користування (парки/сквери/ліси)

га

20,0

Збільшення

5.4

Полігони твердих побутових відходів

шт.

0

1

5.5

Охоплення населення послугами з вивезення відходів

%

30

100

6. Інженерна інфраструктура

6.1

Кількість аварій на мережах водопостачання

аварій/км

4

Зменшення

6.2

Забезпеченість населення послугами з централізованого водопостачання

%

30

100

6.3

Забезпеченість населення послугами з нецентралізованого водовідведення

%

30

100

6.4

Забезпеченість населення захисними спорудами цивільного захисту

шт.

10

Збільшення

7. Соціальна інфраструктура

7.1

Кількість дітей в черзі до ЗДО

Діти

10

Зменшення

7.2

Кількість дітей в навчальних закладах громади

Учні

519

Збільшення

7.3

Частка дітей, охоплених гуртками позашкільної освіти, що функціонують при освітніх закладах

%

70

90

7.4

Охоплення населення закладами сімейної медицини

%

60

100

8.1

Кількість новозбудованого житла

шт.

0

Збільшення

8. Демографія

8.1

Кількість будівельних кооперативів

шт.

0

Збільшення

8.2

Кількість зареєстрованих шлюбів

шт.

5

Збільшення

8.3

Кількість багатодітних родин

шт.

53

Збільшення

8.4

Середній вік населення громади

років

40-45

Зменшення

 

Спеціаліст відділу земельних відносин, комунального майна та жкг Батуринської міської ради:

Вячеслав ПОБОЖИЙ

 

 

Додаток № 4 до рішення 38 сесії 9 скликання Батуринської міської ради від 12.07. 2024 року  № 31

 

Прогнозовані наслідки розроблення комплексного плану просторового розвитку території Батуринської міської територіальної громади

  1. Правові та управлінські наслідки.
  1. Взаємоузгодження державних, громадських та приватних інтересів під час планування та забудови територій.
  2. Узгодження містобудівних та землевпорядних завдань розвитку території громади.
  3. Резервування земельних ділянок приватної власності, що підлягають вилученню для суспільних потреб відповідно до закону для розміщення об’єктів соціальної сфери та інших об’єктів державних, регіональних інтересів та інтересів територіальної громади.
  4. Визначення цілісного функціонального зонування на всю територію громади.
  5. Визначення переліку земель (територій) для безоплатної передачі у приватну власність земельних ділянок державної та комунальної власності.
  6. Встановлення правового режиму забудови територій, на яких передбачено провадження містобудівної діяльності.
  7. Визначення обмежень у використанні земель територіальної громади.
  8. Спрощення дозвільних процедур.
  9. Інформаційне забезпечення здійснення контролю у сфері містобудування та землеустрою.
  10. Забезпечення прозорості і відкритості управління просторовим розвитком громади, земельними та іншими природними ресурсами громади.
  11. Забезпечення та захист інтересів громадськості та бізнесу шляхом залучення до процесу формування завдання для розроблення комплексного плану.
  1. Економічні наслідки.
  1. Підвищення інвестиційної привабливості території громади.
  2. Визначення найбільш ефективного використання територій та ресурсів територіальної громади.
  3. Оцінка історико-архітектурної та природної спадщини, визначення заходів з їх охорони, як ресурсів подальшого розвитку туристично-рекреаційної галузі на території громади.
  4. Збільшення надходжень в місцевий бюджет за рахунок:
  • виявлення незареєстрованих земельних ділянок;
  • виявлення земельних ділянок, які використовуються не за цільовим призначенням;
  • визначення переліку земель (територій) для продажу земельних ділянок державної та комунальної власності або прав на них на земельних торгах;
  • визначення переліку земель (територій) для продажу або передачі у користування земель них ділянок державної, комунальної власності без проведення земельних торгів;
  • збільшення вартості землі та іншої нерухомості завдяки реалізації проектних рішень щодо зміни  функціонального призначення територій, розвитку інженерної і транспортної інфраструктури.
  1. Створення умов для розвитку підприємницької діяльності.
  1. Соціальні наслідки
  1. Створення сприятливих умов життєдіяльності населення.
  2. Підвищення соціального забезпечення населення на основі визначення потреб в об’єктах соціальної інфраструктури та найбільш вдалих місць для їх розміщення.
  3. Сприяння створенню додаткових робочих місць.
  4. Визначення оптимальної просторової організації забезпечення житлової, громадської та виробничої забудови інженерною інфраструктурою.
  5. Сприяння розвитку транспортної мобільності населення.
  6. Визначення заходів із захисту населення у випадках виникнення надзвичайних ситуацій.
  1. Наслідки для довкілля та здоров’я населення.
  1. Формування системи озеленених територій з урахуванням ландшафтних умов території та потреб забезпечення населення.
  2. Визначення територій, перспективних для розвитку умов для короткочасного відпочинку населення, заліснення, встановлення природоохоронного режиму тощо.
  3. Встановлення природоохоронних обмежень у використанні земель, зокрема визначення перспективних для заповідання територій з метою недопущення знищення або руйнування в результаті господарської діяльності цінних природних територій, а також встановлення меж водоохоронних зон та прибережних захисних смуг уздовж річок, струмків і потічків та навколо водойм з метою охорони поверхневих водних об'єктів від забруднення і засмічення та збереження їх водності.
  4. Визначення заходів з охорони та раціонального використання земель.
  5. Визначення заходів із запобігання розвитку небезпечних природних процесів та захисту населення.
  6. Забезпечення санітарного благополуччя населення шляхом визначення санітарно-захисних зон навколо об’єктів, що здійснюють негативний вплив на довкілля.
  7. Визначення заходів з управління поводженням з відходами з метою усунення негативного впливу на стан земельних ресурсів, поверхневих і підземних вод, а також раціонального використання ресурсів.
  8. Забезпечення водовідведення та очищенням стічних вод у всіх населених пунктах та розміщених за їх межами об’єктів з метою усунення негативного впливу на стан поверхневих і підземних вод.

 

 

Спеціаліст відділу земельних відносин, комунального майна та жкг Батуринської міської ради:

В'ячеслав ПОБОЖИЙ

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь