Новини Батуринської громади

До уваги роботодавців

Закон України від 23.09.1999 № 1105- XIV «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» в частині 3 статті 30 визначає, що рішення про призначення матеріального забезпечення та надання соціальних послуг приймається комісією (уповноваженим) із соціального страхування, що створюється (обирається) на підприємстві, в установі, організації, до складу якої входять представники адміністрації підприємства, установи, організації та застрахованих осіб (виборних органів первинної профспілкової організації (профспілкового представника) або інших органів, які представляють інтереси застрахованих осіб).

08:48 29.05.2018

Фестивальне літо-2018

Фестивалі, ярмарки та свята – це завжди чудовий привід запросити гостей та друзів. Яскраві події приваблюють туристів, запам’ятовуються, створюють чудовий настрій та формують позитивний імідж села, селища, містечка або міста. Покровський ярмарок у Ніжині, Свято-Миколаївський – у Коропі, фестиваль «Київська русь» у Любечі, «Седнівська осінь » – у Седнєві. І це не вичерпний перелік. Щороку з’являються нові події, свіжі та цікаві рішення, організатори додають «родзинок» і колориту.

12:41 24.05.2018

Новини щодо субсидій

З 01.05.2018 року постановою Кабінету Міністрів України внесено зміни до Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій.

09:41 18.05.2018

Нові тарифи на комунальні послуги в м.Батурин

У зв’язку з підвищенням цін на електроенергію, пальне, витрати на поточні ремонти, підвищення розміру заробітної плати та враховуючи аналіз роботи Сервісного комунального підприємства «Мрія», виконавчий комітет Батуринської міської ради вирішив:

11:07 06.04.2018

Фонд соцстрахування інформує

За оперативними даними, упродовж січня-лютого 2018 року Фондом соціального страхування України було профінансовано надання допомоги з тимчасової втрати працездатності за 704 тис лікарняних листків на загальну тривалість 6 297 675 днів. Фінансування здійснюється ФССУ своєчасно та у повному обсязі.

13:18 20.03.2018