Новини Батуринської громади

Відбувся семінар для вихователів закладів дошкільної освіти

Нещодавно на базі Батуринського ДНЗ «Віночок» відбувся семінар для вихователів закладів дошкільної освіти Батуринської ОТГ. На ньому обговорювалося питання економічного виховання дошкільнят. Це порівняно новий напрямок у дошкільній педагогіці, але досить актуальний і важливий.

16:10 01.03.2018

Відбулося 2-ге засідання зі Стратегічного планування

23 лютого 2018 року відбулося 2-ге засідання Робочої групи зі Стратегічного планування розвитку Батуринської  ОТГ. Засіданню передувала робота працівників міської ради та Робочої  групи над соціально-економічним аналізом.

11:34 26.02.2018

Прокотилася Масниця Батуринською ОТГ

В м. Батурин фолькльорне свято проходило в суботу, 17 лютого на подвір'ї міського будинку культури. Святкувати зібралося близько 200 батуринців і гостей, яких не злякав снігопад - і пригощалися, і участь у конкурсах брали, і пісні співали, опудало Масниці палили! Достойно провели зиму!

09:53 19.02.2018

Семінар з проектного менеджменту

13 лютого 2018 року Батуринською міською радою спільно з Чернігівським відокремленим підрозділом установи «Центр розвитку місцевого самоврядування» проведено семінар «УПРАВЛІННЯ ПРОЕКТНИМ ЦИКЛОМ – ВІД ІДЕЇ ДО ЗВІТНОСТІ». На семінарі обговорювали питання щодо джерел фінасування, проектної ідеї, пошуку та мотивів донорів, бюджету та моніторингу проекту. У семінарі взяли участь працівники та депутати Батуринської міської ради, члени виконкому, представники громадськості.

17:34 13.02.2018