Новини Батуринської громади

Семінар з проектного менеджменту

13 лютого 2018 року Батуринською міською радою спільно з Чернігівським відокремленим підрозділом установи «Центр розвитку місцевого самоврядування» проведено семінар «УПРАВЛІННЯ ПРОЕКТНИМ ЦИКЛОМ – ВІД ІДЕЇ ДО ЗВІТНОСТІ». На семінарі обговорювали питання щодо джерел фінасування, проектної ідеї, пошуку та мотивів донорів, бюджету та моніторингу проекту. У семінарі взяли участь працівники та депутати Батуринської міської ради, члени виконкому, представники громадськості.

17:34 13.02.2018

Хто стоїть на варті спокою батуринців ?

Державний пожежно-рятувальний пост №15 у складі 17-ти чоловік під керівництвом Булиги Володимира Анатолійовича оберігає спокійне життя жителів Батурина. Відповідна служба діє в місті з 1973року.

10:46 05.02.2018

Вітаємо з прийдешніми святами!

Шановні мешканці та гості Батуринської ОТГ ! Вітаємо вас з прийдешніми святами, які принесуть не тільки приємні турботи, а й веселощі та гарний настрій! Бажаємо здоров'я вам і вашим рідним. Нехай у ваших оселях завжди буде затишно і тепло, смачно і ситно за столом, нехай для близьких знайдуться завжди щирі та добрі слова, лунає дитячий сміх і панує гарний настрій! З найкращими побажаннями голова Батуринської ОТГ Леонід ДУША

10:46 29.12.2017