Новини Батуринської громади

Хто стоїть на варті спокою батуринців ?

Державний пожежно-рятувальний пост №15 у складі 17-ти чоловік під керівництвом Булиги Володимира Анатолійовича оберігає спокійне життя жителів Батурина. Відповідна служба діє в місті з 1973року.

10:46 05.02.2018

Вітаємо з прийдешніми святами!

Шановні мешканці та гості Батуринської ОТГ ! Вітаємо вас з прийдешніми святами, які принесуть не тільки приємні турботи, а й веселощі та гарний настрій! Бажаємо здоров'я вам і вашим рідним. Нехай у ваших оселях завжди буде затишно і тепло, смачно і ситно за столом, нехай для близьких знайдуться завжди щирі та добрі слова, лунає дитячий сміх і панує гарний настрій! З найкращими побажаннями голова Батуринської ОТГ Леонід ДУША

10:46 29.12.2017

Свято осяйної калити

13 грудня в Батуринському міському будинку культури відбувся культурно-просвітницький захід «Батуринські Андріївські вечорниці». Об’єднавши творчі зусилля, учні Батуринської ЗОШ І-ІІІ ст. імені Григора Орлика, працівники Батуринського міського будинку культури та співробітники НІКЗ «Гетьманська столиця» підготували справжнє свято батуринцям!

09:24 14.12.2017

Обласне відділення Фонду соціального захисту інвалідів інформує

Про фінансування заходів щодо соціальної, трудової та професійної реабілітації осіб з інвалідністю в межах бюджетної програми КПКВК 2507030 «Заходи із соціальної, трудової та професійної реабілітації інвалідів»

15:33 28.11.2017