Державна податкова служба України у Чернігівській області інформує

Майже півтора мільярда гривень податків отримали місцеві бюджети Чернігівщини у І кварталі 2020 року

У Головному управлінні ДПС в Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області у січні-березні 2020 року надійшло близько 1,5 млрд грн від сплати податків і зборів.

15:57 15.04.2020

Об’єкти нежитлової нерухомості не є об’єктом оподаткування податком на нерухоме майно в період з 1 березня по 31 березня 2020 року

Об’єкти нежитлової нерухомості, які перебувають у власності фізичних або юридичних осіб, не є об’єктом оподаткування податком на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, відповідно до статті 266 цього Кодексу в період з 01 березня по 31 березня 2020 року.

15:55 15.04.2020

До уваги підприємців–спрощенців: як правильно подати до контролюючого органу заяву про відпустку або повідомити про втрату працездатності

Окремого терміну подання до контролюючого органу заяви щодо періоду щорічної відпустки та форми даної заяви нормами Податкового кодексу України не передбачено.      З метою уникнення порушення терміну щодо сплати авансових платежів рекомендуємо подавати до контролюючого органу заяву щодо періоду щорічної відпустки до початку відпустки, а заяву щодо терміну втрати працездатності з обов’язковим додаванням копії листка непрацездатності подавати одразу після закінчення лікарняного.      Платники єдиного податку першої і другої груп, які не використовують працю найманих осіб, звільняються від сплати єдиного податку протягом одного календарного місяця на рік на час відпустки, а також за період хвороби, підтвердженої копією листка (листків) непрацездатності, якщо вона триває 30 і більше календарних днів. Детальніше з цим роз’ясненням ви можете ознайомитись на Загальнодоступному інформаційно-довідковому ресурсі ДПС України (категорія питання 107).

15:47 15.04.2020

Особливості справляння акцизного податку у період карантину

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомляють, що тимчасово, до 31 травня 2020 року, акцизний податок справляється за ставкою 0 гривень за 1 літр 100-відсоткового спирту із спирту етилового, який використовується для виробництва дезінфекційних засобів. На виробників лікарських засобів, які здійснюють виробництво дезінфекційних засобів з використанням спирту етилового, акцизний податок з якого справляється за ставкою 0 гривень за 1 літр 100-відсоткового спирту, не поширюються вимоги до обладнання виробництв витратомірами-лічильниками. Більше інформації. Спілкуємося дистаційно: відеоуроки від ДПС.

15:47 15.04.2020

Збільшено граничний обсяг доходу, що дає право застосовувати спрощену систему оподаткування

Законом України від 30 березня 2020 року № 540-ІХ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (СОVID-19)» внесено зміни для спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності. В залежності від групи, збільшено граничний обсяг доходу, що дає право застосовувати спрощену систему оподаткування: - для першої групи з 300000 гривень до 1000000 гривень, - для другої групи з 1500000 гривень до 5000000гривень, - для третьої групи з 5000000 гривень до 7000000 гривень. Довідково: Закон № 540-IX набрав чинності 02.04.2020 року. Сектор комунікацій Головного управління ДПС у Чернігівській області

15:46 15.04.2020

ДПС: надання кваліфікованих електронних довірчих послуг здійснюється за попереднім записом

Для забезпечення надання кваліфікованих електронних довірчих послуг (ЕДП) на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню та поширенню коронавірусу COVID-19 на території України та дотримання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19»,Кваліфікований надавач електронних довірчих послуг Інформаційно-довідковий департамент ДПС забезпечує платників електронними ключами для онлайн доступу до електронних сервісів.

16:42 08.04.2020

Правом на отримання податкової знижки вже скористалися 1868 громадян Чернігівщини

За інформацією управління податків і зборів з фізичних осіб Головного управління ДПС у Чернігівській області, з початку року громадяни Чернігівщини подали 1868 податкових декларацій про майновий стан і доходи для отримання  податкової знижки. Загальна сума на повернення з бюджету становить 5,2 млн гривень.

16:29 08.04.2020

Фонд запустив багатоканальну Лінію соціальної довіри

Фонд соціального страхування України запускає Лінію соціальної довіри 0800501892. Спільно із Міністерством соціальної політики, Урядом, за підтримки Офісу Президента, разом з Інститутом розвитку громадянського суспільства імені Голди Меїр, Інститутом психіатрії КНУ імені Тараса Шевченка ми починаємо роботу з підтримки українців у час, коли ми всі об’єднуємось для боротьби із поширенням коронавірусної інфекції.

12:47 03.04.2020