Оголошення

14:34 09.11.2020

До уваги представників громадських інституцій ветеранів – учасників АТО/ООС

Запрошуємо усі зацікавлені громадські інституції ветеранів АТО/ООС Чернігівської області долучитися до роботи Координаційної ради ветеранів. Засідання робочої групи ветеранів АТО/ООС щодо створення Координаційної ради ветеранів АТО/ООС при Чернігівській обласній державній адміністрації раніше відбулося в облдержадміністрації.

09:48 28.07.2020

Земельний податок в Батурині за 2020 рік

Шановні батуряни, податкова вже передала в міськраду інформацію про нарахований розмір земельного податку за ділянки, які знаходяться в межах міста Батурин. Подзвоніть, будь ласка, в робочі години (пн-пт, 9:00-12:00 і 13:00-16:00) Надії Олексіївні - 097 757-36-49, скажіть ваше прізвище і вона повідомить вам, скільки грошей потрібно сплатити.

10:55 22.06.2020