Оголошення

Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної спеціаліста відділу культури, сім’ї, молоді та спорту Батуринської міської ради

"Батуринська міська  рада оголошує повторний конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста відділу культури, сім’ї, молоді та спорту  Батуринської міської ради Бахмацького району Чернігівської області.

15:09 23.10.2017

Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади головного спеціаліста з юридичних питань Батуринської міської ради

«Батуринська міськарада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста з юридичних питань Батуринської міської ради Бахмацького району Чернігівської області.

15:06 23.10.2017

День міста Батурин, з нагоди Дня захисника України та Дня українського козацтва

Вельмишановні батуринці! Від цього року Батуринською міською радою прийнято рішення про проведення дня міста Батурина з нагоди Дня захисника України та Дня українського козацтва, в дні коли вся Україна відзначає Покрову Пресвятої Богородиці! Особливого змісту вшанування Покрови, захисників і козаків набуває саме на батуринській землі, окрасою якої є величний український храм Покрови, уродженці якої в усі часи були в лавах мужніх захисників нашої країни і яка впродовж десятиліть була офіційним центром козацької держави. Запрошуємо на День Батурина, який ми спільно відзначимо 15 жовтня 2017 року на території Будинку культури.

14:25 10.10.2017