Про скликання ХІ сесії ІХ скликання міської ради

Згідно з розпорядженням міського голови буде проведено засідання ХІ сесії ІХ скликання міської ради 22 червня  2021 року о 13 годині в приміщенні Батуринського міського будинку культури  (м. Батурин, вул. Партизанська, 14).

09:34 10.06.2021

До уваги платників податків, зборів, інших платежів!

Звертаємо Вашу увагу на те, що нараховані і сплачені суми податків, зборів та інших платежів до бюджетів, єдиного внеску обліковуються в інтегрованих картках платників (ІКП), які відкриваються органами ДПС за кожним платником та кожним видом платежу. Облік нарахованих і сплачених сум ведеться автоматично.

13:32 08.06.2021

Обгрунтування про необхідність проведення капітального ремонту внутрішніх приміщень Батуринської ЗОШ І-ІІІ ст. ім.Григора Орлика

Обгрунтування: необхідність проведення капітального ремонту внутрішніх приміщень Батуринської ЗОШ І-ІІІ ст. ім.Григора Орлика було затверджено рішенням сьомої сесії восьмого скликання про затвердження проектно-кошторисної документації, згідно з експертним звітом на суму 6458.836 тис. грн.

14:39 03.06.2021

Конкурс на заміщення вакантної посади начальника відділу земельних відносин, комунального майна та житлово-комунального господарства

Батуринська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади начальника відділу земельних відносин, комунального майна та житлово-комунального господарства

15:10 01.06.2021

Про скликання ІХ сесії ІХ скликання

Згідно з розпорядженням міського голови буде проведено засідання ІХ сесії ІХ скликання міської ради 27 травня  2021 року о 13 годині в приміщенні Батуринського міського будинку культури  (м. Батурин, вул. Партизанська, 14).

15:59 17.05.2021