Шановні багатодітні батьки Батуринської ОТГ!

Нагадуємо, що з квітня 2019 року багатодітні родини отримуватимуть щомісяця 1700 гривень від держави на третю, четверту і кожну наступну дитину до досягнення нею шести років. Допомога призначатиметься і виплачуватиметься управлінням соціального захисту населення Бахмацької районної державної адміністрації за адресою: м. Бахмач, вул. Жовтнева, 42; e-mail: bahuszn@ukr.net; або за тел. (04635) 5-27-81; 3-13-44. Управління працює щоденно8:00-17:00, крім суботи та неділі.

10:24 15.04.2019

Безпека праці під час весняно-польових робіт

Весняно-польові роботи - напружений етап річного циклу агропромислового виробництва. Зокрема, у березні – квітні сільськогосподарськими підприємствами виконується біля 35 відсотків річного обсягу польових тракторних і, майже така ж частка, транспортних робіт.

10:05 28.03.2019

Сходка мешканців Батурина

Батуринська міська рада запрошує мешканців міста Батурин на сходку (загальні збори)  до Батуринського міського будинку культури 9 березня 2019 року, суботу, початок о 14:00 годині. На розгляд зборів винесено звіт міського голови Душі Л. Л. про економічний та соціально-культурний розвиток громади у 2018 році та інші питання.

14:22 06.03.2019

Конкурс на посаду землевпорядника

Оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади спеціаліст землевпорядник відділу соціально-економічного розвитку та земельних відносин Батуринської міської ради

08:25 28.02.2019