Увага! Вакцинація тварин!

Із 10 листопада ц.р. розпочато проведення планової пероральної імунізації м’ясоїдних тварин (лисиць, вовків, єнотовидних собак) проти сказу. Розкидання вакцини буде проводитись в лісових та сільськогосподарських угіддях всією територією Чернігівської області.  Місце посадки та зльоту літака АН-2 проводитиметься авіакомпанією ТОВ "Авіакомпанія V-Avia" з аеродрому с. Чемер (Прогрес) Козелецького р-ну. Тривалість проведення пероральної імунізації залежатиме від погодних умов.

16:52 12.11.2018

Запрошуємо на громадські слухання щодо проекту містобудівної документації!

«У відповідності до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні затвердженому Постовою Кабінету міністрів України від 25.05.2011 № 555 (далі Порядок), Батуринська міська рада повідомляє  про початок громадського обговорення щодо врахування громадських  інтересів  у проекті  містобудівної документації: «Генеральний план м. Батурин, Генеральний план с. Городище, Генеральний план с. Матіївка, Бахмацького району, Чернігівської області».

12:12 07.11.2018

УПРОДОВЖ 9 МІСЯЦІВ ДОПОМОГУ ПО ВАГІТНОСТІ ТА ПОЛОГАХ ВІД ФОНДУ СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ ОТРИМАЛИ 126 ТИСЯЧ ЖІНОК

За оперативними даними упродовж трьох кварталів 2018 року Фонд соціального страхування України профінансував надання допомоги по вагітності та пологах для понад 126 тис. жінок на суму понад 3 млрд гривень. Розмір допомоги складає 100% середньоденної заробітної плати за кожен день перебування у відпусті по вагітності та пологах.

08:49 22.10.2018